En İyi Bedava PDF Dönüştürücüler

İş ya da derslerde çoğu zaman, bazı PDF dosyalarını sunumlar için düzenlenebilir Word dosyalarına ya da PowerPoint’e dönüştürmemiz ya da düzenlenmemesi için sayfaları PDF’lere dönüştürmemiz gerekiyor. Bu görevleri tamamlamak için bir veya iki yardımcı PDF dönüştürücü uygulamasına ihtiyacınız oluyor.

Farklı PDF dönüştürücülerinin çeşitliliği ile kafanız karıştıysa endişelenmeyin, sizin için en iyi 5 ücretsiz PDF dönüştürücüsünü topladık. Beğendiğinizi seçmek için okumaya devam edin!

1. EasePDF

 • Ekstra bir program yüklemeye gerek kalmadan çevrimiçi PDF dönüştürme
 • İki yönlü dönüşüm: dosyaları PDF’den PDF’ye dönüştürün
 • Her türlü format desteklenir: Word’den PDF’ye, TXT’den PDF’ye, PNG’den PDF’ye vb.
 • PDF’ye birleştirme, bölme, sıkıştırma veya şifre koruması ekleme

En çok tavsiye edilen PDF dönüştürücü kesinlikle EasePDF’dir. Süper güçlü ve kullanışlı bir çevrimiçi PDF dönüştürücüsüdür. Kullanmak için, bağımsız bir program indirmeniz veya yüklemeniz gerekmez; Tek ihtiyacınız olan basit bir tarayıcı. Bu nedenle, bilgisayarınızın depolama alanını kaplayan ekstra yazılım için endişelenmeyin.

2. WPS PDF to Word Converter

 • Doğru OCR (Optik Karakter Tanıma)
 • Mükemmel biçimlendirme koruması
 • PDF dosyalarını bölme ve birleştirme

Adından da anlaşılacağı gibi, WPS PDF to Word Converter, yüksek dönüştürme hızı ve yüksek çıktı kalitesi ile PDF’leri Microsoft Word dosyalarına dönüştürmeye odaklanır. Tek dezavantajı, Word dosyalarını PDF’lere geri dönüştürmek henüz desteklenmiyor.

Bununla birlikte, doğru OCR işlevi ile WPS, PDF dosyalarına koyduğunuz orijinal biçimlendirmeyi ve görüntüleri korumada mükemmel bir şekilde çalışır; Ve özellikle bölme ve birleştirme özellikleri sayesinde büyük belgelerin işlenmesinde kullanışlıdır.

3. Foxit PhantomPDF Standard

 • Görüntü tarama ve düzenleme
 • Çoklu dosya formatları desteklenir
 • Erişim güvenliği

Foxit PhantomPDF Standard, en popüler PDF programlarından biridir. PDF okuma ve oluşturma işlevlerine ek olarak, Foxit ayrıca PDF dosyalarını Microsoft Word, Excel, PowerPoint, HTML, TXT ve hatta görüntüler gibi diğer metin biçimlerine kolayca ve hızlı bir şekilde dönüştürebilmenizi sağlar.

Foxit’in bir diğer inanılmaz özelliği de görüntü tarama ve düzenleme. Bir görüntüyü girdiğinizde, Foxit onu tarayabilir ve doğrudan düzenlemenize izin verir; bu, resim işlemede çok daha uygundur. PDF dosyalarınızı Foxit aracılığıyla paylaşmadan önce, güvenlik koruması için bu PDF’lere erişimi sınırlamanıza yardımcı olabilir.

 

4. Soda PDF Pro+OCR

 • PDF oluşturma ve dönüştürme
 • Sayfaları seçebilme
 • Mükemmel görüntü dönüşümü

Soda PDF Pro + OCR’da yalnızca doğrudan yeni bir PDF dosyası oluşturamazsınız, aynı zamanda PDF’leri Word, PowerPoint, Excel, HTML, TXT, RTF ve hatta görüntülere dönüştürebilrisiniz. (PNG, JEPG, GIF, BMP, TIFF). Ancak henüz dosyaları PDF’ye dönüştürmeyi desteklemiyor.

Soda’nın harika özelliklerinden biri sayfa belirleyicidir. Dönüştürmeden önce, dönüştürmek istediğiniz belirli sayfaları seçmenizi sağlar: tüm sayfalar, geçerli sayfa veya sayfa aralığı gibi.

Soda’da harika bir görüntü dönüştürme işlevine sahiptir. PDF belgelerini görüntüye dönüştürmeyi seçerseniz, PDF dosyasındaki her sayfa otomatik olarak ayrı bir resme bölünür.

5. Adobe Acrobat DC

 • Hem PC hem de mobil cihazlarda kullanabilme avantajı
 • Senkronizasyon fonksiyonu
 • Şifre koruması

Adobe Acrobat DC, düzenleme, PDF dosyalarına dönüştürme     gibi çeşitli profesyonel PDF yönetim araçları sunar. Office uygulamalarıyla mükemmel uyumluluk nedeniyle, PDF’leri Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve Outlook’a kolayca dönüştürmenizi sağlar ve oluşturduğunuz orijinal biçimlendirme, dönüştürmeden sonra mükemmel bir şekilde korunabilir.

Ayrıca, hem PC / Mac’te hem de bu uygulamayla uyumlu herhangi bir mobil cihazda çalıştırabilirsiniz. Senkronizasyon işlevi, en son dosyaları istediğiniz zaman istediğiniz yerde görüntülemenizi sağlar. PDF dosyalarınızın daha iyi korunması için şifre ayarı da sağlanmıştır.

Yukarıda size önerdiğimiz PDF dönüştürücüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunlardan herhangi birini denediniz mi? Herhangi bir deneyim veya daha iyi öneri açığız. Lütfen, faydalı olduğunu düşünüyorsanız makaleyi daha fazla kişiyle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir