En İyi PlayStation VR Oyunları

PS4 ve PS4 Pro ile çalışan PlayStation VR, yaklaşık üç yıl önce piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldüğünde, evde çalıştırabilmeniz için güçlü bir bilgisayara ihtiyaç duymayan ilk kaliteli sanal gerçeklik kulaklık deneyimiydi.

Bu şimdi Oculus Quest’in lansmanı ile değişti, ancak PSVR piyasadaki en çok satan sanal gerçeklik kulaklık olmaya devam ediyor.

Sony her zaman sistemde yüksek kaliteli oyunlar ortaya koyma konusunda kararlıdır ve giriş fiyatını performans kadar önemli bir yere koyan donanım üzerinde çalışmıştır.

Bunun herkes için uygun olmadığından emin olmak için, yine de başlayabilmeniz için PlayStation konsolunun yanı sıra bol miktarda yedek değişiklik yapmanız gerekir. Ancak, PSVR kesinlikle daha erişilebilir VR deneyimleri için doğru yönde bir adımdır.

PlayStation VR’nin bu kadar yaygın bir hit olduğunu kanıtladığından, geliştiricilerin kullanıcıların denemeleri için harika oyunlar oluşturmakla meşgul olmaları şaşırtıcı olmamalı.

Burası, rahatınız için en iyi PlayStation VR oyunlarını burada toplayacağımız yer.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Sony konsoluna yönelik olmayanlar da dahil olmak üzere PSVR için yeniden yapılandırılmış en iyi VR oyunlarının çoğunu gördük. Bunun da ötesinde, PSVR kendi özel oyun alanlarını elde ediyor. 2019 boyunca daha fazla harika oyunun platforma inmesini bekliyoruz, bu nedenle gözlerimizin soyulmasını sağlayacağımızdan emin olacağız.

En iyi Playstation VR anlaşmasını mı arıyorsunuz? Bir Playstation kulaklığında tasarruf etmenin en yeni yollarını seçin.
Ellerinizi yeni bir kulaklıklı mikrofon setine ve harika Move kontrol cihazlarına sahip olduktan sonra, gittikçe artan geniş başlık seçeneklerinden en iyi PlayStation VR oyunlarını seçmek zor olabilir.

Şu an için en iyi PSVR oyunlarından bazılarına (ve yakında iniş konusunda çok heyecanlı olanlara) önerilerimize yardımcı olmak için buradayız ve seçtiklerimiz çok çeşitli türleri ve oyun stillerini kapsıyor.

LİSTE(daha bir çok güzel oyun var bunlar bizim seçtiklerimiz)

Borderlands 2 VR

Astro Bot: Rescue Bot

The Elder Scrolls V: Skyrim

Arizona Sunshine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir