En iyi ücretsiz ekran kaydediciler 2019

Ücretsiz bir ekran kaydedici, masaüstünüzde neler olup bittiğini gösteren bir video çekmek istiyorsanız tam ihtiyacınız olan şeydir. Ekran görüntüsünün gelişmiş bir versiyonu gibi, ekran kaydı da demo videolarını yaratmanızı ve YouTube’da paylaşılabilecek videolar oluşturmanızı sağlar.Bu yazımızda en iyi üç ekran kaydediciye yer verdik.

1. OBS Studio

Yüksek kaliteli kayıtlar elde etmenize yardımcı olacak özelliklerle donatılmış, oyunları kaydetmek veya yayınlamak için en iyi ücretsiz ekran kaydedici

+  HD yayın ve kayıt

+  Video uzunluğu sınırlaması yok

OBS Studio ile ilgili görsel sonucu

Hevesli bir oyuncuysanız, OBS Studio kolayca sizin için en iyi ekran kaydetme yazılımı. OBS Studio, son derece popüler olan FRAPS’ın aksine (bir lisans satın almadığınız sürece sadece 30 saniye boyunca kayıt yapmanıza izin verir), kısıtlama olmadan kullanmak tamamen ücretsizdir.

İstediğiniz gibi tam olarak ayarlamak biraz zaman alabilir, ancak OBS Studio oyuncular için en iyi ve en güçlü ekran kaydedici.

2. FlashBack Express

Oyun kaydetmek ve web kameranızdan görüntü yakalamak için ideal olan bir diğer ekran kaydedici

+  İyi tasarlanmış arayüz

+  Dahili video editörü

+  Format seçimi

Ä°lgili resim

OBS Studio, bir masaüstünden veya web kamerasından kayıt yapmak için en iyi seçeneğimizdir, ancak Flashback Express oldukça yakın bir seviyede. Ücretli bu programın ücretsiz bir sürümü olmasına rağmen, FlashBack Express kayıtlarınıza çirkin filigranlar koymaz veya zaman sınırlaması getirmez ve birçok premium programa rakip olan özellik ve araçlarla dolu. Arayüzü OBS Studio’dan daha az karışık, bu yüzden daha önce hiç bir ekran kayıt cihazı kullanmamışsanız mükemmel bir seçimdir.

3. Apowersoft Free Online Screen Recorder

Çoğu masaüstü uygulamasından daha güçlü tarayıcı tabanlı bir kaydedici

+  Zaman sınırı veya filigran yok

+  Birçok ayar seçeneği

Apowersoft Free Online Screen Recorder ile ilgili görsel sonucu

Bir sunum, yazılım tanıtımı veya öğretici kaydetmek istiyorsanız, Apowersoft Free Online Screen Recorder’ı deneyin. Tarayıcı tabanlı bir araçtır, oyun için uygun değildir, ancak diğer işler için de idealdir.

Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kaydediciyi ilk defa kullanırken, küçük bir başlatıcı uygulaması indirmeniz istenir. Daha sonra, çoğu masaüstü ekran kayıt yazılımında bulacağınızdan daha fazla seçenekle dolu bir kontrol çubuğu sunulur. Masaüstünüzden veya web kameranızdan çekimler yapabilir ve PC’nizden, mikrofondan veya her ikisinden de ses kaydı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir