Lol Taktik Savaşlarına 9.14 yaması ile beraber çok büyük değişiklikler geliyor.

Auto Chess türünün Riot Games tarafınca yapılan versiyonu olan League of Legends: Taktik Savaşları modu 9.14 yaması ile beraber çok büyük geliştirmeler alıyor.

Riot Games’in kendi Forum sitesi üzerinden yayınladığı yazının Türkçe çevirisi şu şekilde.

9.14 yaması: Dereceli ve yeni içerikler

İlk sezonumuzun resmi başlangıcıyla, dereceli sıradaki seviyenizi görebileceğiniz ve gerçekten ne kadar iyi bir taktikçi olduğunuzu görmek için dereceli merdivenini tırmanabileceksiniz. Ayrıca, TFT oyununda ilk 4’e girerseniz tipik olarak LP kazanacak ve sıralamada yükseleceksiniz. Dolayısıyla, aradığınız birimleri veya öğeleri bulamıyorsanız bile, pes etmeyin!

İlk yeni şampiyonumuzu 9.14 yaması Teamfight Tactics’e ekliyoruz! Bir Korsan büyücü olan Twisted Fate, taktikçilerin takım kompozisyonlarınızı derinden çıkarmasına yardımcı olur ve erken oyununuzu farklı düşünür.

Yamanın ötesinde:

Hemen hemen her düzeltme ekinde yeni içerik eklemeyi planlıyoruz. bu yeni oyunumuz, hızlı bir şekilde parlayarak ortaya çıkmalı. Zekice davranmanız için daha fazla yapım yolu ve seçeneği arenaya koymak istiyoruz. TFT’yi taze, heyecanlı ve her giriş yaptığınızda oynamak için olabildiğince eğlenceli tutmak istiyoruz.

Tüm bunlar, şu anda yaklaşık 3 ay süren Sezonun sonuna kadar çıkarmayı planladık. Sezon sonunda, TFT’yi sarsacak yeni birimler ve kombinasyonlar ile yepyeni bir oyun turu ve heyecanı başlatacak olan ikinci setimizi piyasaya süreceğiz!

Dolayısıyla, TFT için uzun vadeli planlarımızdan bazılarını bildiğinize göre, sizden duyduğumuz en büyük geri bildirim noktalarından bazılarından bahsedelim.

Geri dönüt 1#: Şans faktörü çok önemli

Bu konuda açık olmak gerekirse, şans faktörünün uzun vadede Taktik Savaşları için iyi olduğunu düşünüyoruz. Her oyunun aynı hissetmesini önlemesi ve istediğiniz her şeyi aldığınızda sizlere yüksek bir haz yarattığını düşünüyoruz.

Ancak şuan da eşyaların düşme oranının ve şampiyonların havuzda belirme oranlarının biraz fazla şansa bağlı olduğunu da kabul ediyoruz. Bu durumun düzelmesi için elimizden gelen her türlü desteği 9.14 yaması ile beraber getirerek bundan sonraki yamalarda da daha optimize bir oyun sunmak için çalışacağız

Geri dönüt 2#: Keşke Arayüzde daha fazla bilgi olsa

Katılıyoruz. Herkesin TFT’den zevk almaya başlayabilmesi için betayı en kısa sürede elinize teslim etmek istedik. Şimdi başlattığımıza göre, işlerin nasıl yürüdüğü konusunda daha fazla netlik sağlamak için bir dizi yeni kullanıcı arayüzü öğesi ekleyeceğiz.

Hasar Ölçerler, birimler için Stat panelleri, Çizgi Göstergeleri, Envanterden Öğe Önizlemeleri, mevcut kullanıcı arayüzüne yerleşimlerinde yapılan düzeltmeler ve daha fazlası. Bu ilk arayüz güncellemelerini 9.14’te yayına sokmayı düşünüyoruz. Hala sizleri dinliyoruz, bu yüzden eksik olduğunu düşündüğünüz şeyler hakkında bize geri bildirimde bulunmaya devam edin!

Geri dönüt 2#: TFT oynayarak mavi öz ve tecrübe kazanmalıyım

Bu cümleyi sizlerden sıkça duyuyoruz ve biz de sizler gibi düşünüyoruz.Sizlerinde sihirdar vadisi oyuncuları gibi emek verdiğinizin farkındayız ve bu konu hakkında çalışmaya başladık bile. Şu anda emin olamadığımız yer ise nasıl bir denge içinde bu oyun modlarından kazanılan mavi öz ve tecrübe puanlarını dağıtmamız gerektiği. Ancak sizleri temin ederiz ki çok yakın bir zamanda TFT oynayarak daha fazla ödül kazanacaksınız

 

 

 

 

2 Replies to “Lol Taktik Savaşlarına 9.14 yaması ile beraber çok büyük değişiklikler geliyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir