En iyi ücretsiz müzik indirme programları – 2018

Yeni şarkıları bulun ve indirin ya da eski favorileri kaydedin

iTunes, Spotify ve Google Play Müzik gibi akış hizmetleri, güvenilir bir internet bağlantınız varsa ve veri kullanımıyla ilgili herhangi bir kısıtlama yoksa yeni müzikler bulmanın ve keyfini çıkarmanın mükemmel bir yoludur, ancak bazen çevrimdışı dinleme için parçalara ihtiyacınız vardır. Bu yüzden harika bir müzik indiricisine ihtiyacınız var.
Etrafında bazı mükemmel seçenekler var. Müziği en az çabuk bir şekilde indirmek istiyorsanız, şarkıları kapmak, uygun bir formata dönüştürmek ve uygun verileri bir araya getirmek için tasarlanmış özel bir program tarafından iyi bir şekilde sunulacaksınız.
Alternatif olarak, müziğinizi torrent yoluyla indirmeyi tercih ederseniz, doğru istemci yazılımı tüm süreci daha hızlı ve daha kolay hale getirecektir. Tercihinizi ne olursa olsun, müzik kitaplığınızı zahmetsiz hale getirecek en iyi ücretsiz indiriciyi sizler için seçtik.

qBittorrent


Büyük sıkıştırılmamış ses dosyaları bile müzik indirmek için bir torrent istemcisi kullanırken hiçbir sorun yoktur ve qBittorrent en iyisidir
İlgili : Youtube Video indirme nasıl yapılır ?
➕ Hızlı indirmeler
➕ Büyük dosyaları işler
➕ Reklamsız
Bir torrent indirmeden önce, bir istemci programına ihtiyacınız olacak ve qBittorrent en iyisidir. Birden fazla ana bilgisayardan aynı anda indirilen bu ücretsiz istemci, dosyalarınızı olabildiğince çabuk alır ve arayüzü açık ve erişilebilir hale gelir. Parçalarınızı torrentlemeyi tercih ederseniz, qBittorrent çevrede en iyi müzik indiricisidir.

Freemake YouTube to MP3 Boom


YouTube’dan şarkılar indirmek için harika bir müzik indirici
➕ Kullanımı çok kolay
➕ Yüksek kaliteli dosyaları indirir
➕ Sadece YouTube’u destekler
Freemake YouTube’dan MP3 Boom’a, geliştiricisinin web sitesinde ‘YouTube’dan MP3’e Dönüştürücü’ olarak listeleniyor. Web’den müzik almak için özel olarak tasarlanmış çok kullanışlı bir araçtır.
YouTube to MP3 Boom, MP3’leri mümkün olan en yüksek kalitede otomatik olarak indirir. varsa 320Kbps  ve yeni bir tarayıcı sekmesi açmak zorunda kalmadan masaüstünüzün rahatlığında müzik bulmanızı sağlayan bir YouTube arama motoru olarak kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, indirme işlemini başlatmak için bir YouTube adresini buna yapıştırabilirsiniz.
İlgili : Youtube Video indirme nasıl yapılır ?
Yazılım yükleyicisi, Opera web tarayıcısını indirmenizi isteyecektir, ancak atlamayı tercih ederseniz, bu seçimi atlayabilirsiniz.

MP3Jam


Hızlı indirme ve mükemmel ses kalitesi, olan mp3jam harika bir müzik indirme programıdır
➕ Yüksek dosya kalitesi
➕ Çok iş parçacıklı yüklemeler
➖ Ücretsiz sürümü sınırlı özellikler
YouTube’dan müzik indirmeyi tercih ediyorsanız, MP3Jam’ı inceleyin.
Bu ücretsiz müzik indiricisinin, birden fazla kaynaktan aynı anda indirilebileceği ve aynı anda birden çok yükleme yapabileceği anlamına gelen çok iş parçacıklı dosya indirme işlemleri vardır. MP3Jam, en yüksek kaliteyi bulmaya çalışır  en fazla 320Kbps  ve belirli türden müzikler bulmak için kullanabileceğiniz yararlı bir hashtag araması vardır.
Tek dezavantajı, ücretsiz uygulamanın kasıtlı olarak bir günlük veya ömür boyu abonelik satın alacağınız umuduyla sınırlı olmasıdır. Her 25 dakikada bir sadece 5 şarkı indirebilir ve tam albümleri indiremezsiniz.

Vuze


En büyük torrent kaynaklarını arayan bir müzik indirici programdır.
➕ Tüm önemli torrent kaynaklarını arar
➕ Yerleşik sosyal özellikler
Son derece kullanışlı araçtır, ancak buradaki ana çizim, sorgunuzu alan ve tüm önemli torrent sitelerini uygun sonuçları bulmak için kontrol eden metasearch’tir. İstediğiniz melodiler için birden çok site denediyseniz, itirazınızı hemen görürsünüz.
Vuze, sadece müzik değil, tüm medya torrentleme ihtiyaçları için mükemmel bir seçim olan güçlü bir müzik indiricisidir.
Bununla birlikte, akılda tutulması gereken birkaç uyarı var  yazılım bu nadiren ücretsiz geliyor ve Vuze, yükleyicide bulunan reklamlar ve ek yazılımlarla sayesinde destekleniyor.

Frostwire


➕ Medya oynatıcı içerir
➕ Birden çok kaynağa bağlanır
➖ Çekici olmayan arayüzü
Tam olarak ne aradığınızı bulmanıza yardımcı olmak için birden fazla torrent izleyici ve bulut tabanlı indirme sitelerine bağlanır ve parçalarınızı düzenli tutmak için bir medya oynatıcı ve müzik kütüphanesi yöneticisi içerir.
Frostwire, geleneksel P2P uygulamalarına modern bir yaklaşım getiriyor ve yeni melodileri yakalamanın gerçekten basit ve etkili bir yolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir