En popüler podcast uygulamalarından biri olan Pocket Casts artık ücretsiz

Pocket Casts, ücretli bir uygulama olmasına rağmen sık sık en iyi podcast uygulamalarının listelerinde yer almaktadır. Bunun için para ödemeyi sevmiyor musun? Peki, ekip şimdi ücretsiz indirilebileceğini açıkladı.

Pocket Casts’ın arkasındaki ekip bir blog yazısında hem Android hem de iOS uygulamalarının indirilmesinin serbest olduğunu doğruladı. Ekip, ücretli mobil uygulamadaki her özelliğin artık ücretsiz sürümde de mevcut olduğunu ekliyor.

Android’de Cep Casts (sürüm 7.5), bir trim sessizlik seçeneği, diğer ses dosyalarını uygulamaya alma yeteneği ve değişken hızda çalma dahil olmak üzere, özelliklere birkaç ekleme ekler. Aşağıdaki yeni sürümün ekran görüntülerini kontrol edebilirsiniz.

Şirket ayrıca bir abonelik katmanı olan Pocket Casts Plus’ı başlattığını da doğruladı. Ayda 1,14 dolar veya yılda 11,49 dolar ödeyerek web ve masaüstü uygulamalarına, ses dosyalarını bulut depolama alanına yükleme özelliğine ve özel simgelere ve temalara erişebilirsiniz.

Ekip, web / masaüstü uygulamaları için şimdiye kadar para ödeyen herkese Pocket Casts Plus’a üç yıllık bir abonelik verileceğini söyledi. Fakat yine de bu hamle bazı insanların Twitter’da öfkeli hale getirdiği dikkat çekti.

Pocket Casts ekibi, daha önce web / masaüstü uygulamaları için bir kerelik ücretin ömür boyu erişim için olduğunu belirtti. Başka bir deyişle, ödeme yapan insanlar etkili bir şekilde üç yıllık üyeliğe indirgeniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir