Fortnite, Batman Günü’nü etkinlik ile kutluyor

Batman’ın 80. yıldönümü ve Fortnite yaratıcısı Epic Games’in kutlayacağını duyurdu.

Bir blog yazısı ve bir video duyurusu ile Epic Games, uzun söylentili etkinliğin 6 Ekim’e kadar süreceğini ve Rift Zone’un Tilted Towers’ı Gotham Şehrine dönüştürdüğünü duyurdu.

Bu temalı konumun yanı sıra, Batman geçişi aynı zamanda kendi Batman pelerini ve Glider Redeploy’un gücünü vermiş olan oyuncuları görecek, böylece endişelenmeden kahramanca yüksekliklerden oynayabilecekler.

Her zaman Fortnite

Batman temalı eşyalara gelince, oyun Batman Grapnel Gun ve Patlayıcı Batarang’ı tanıtacak.

Sadece Efsanevi modelinde bulunan Grapnel Gun ile oyuncular ateşleyebilecek ve daha sonra kendilerini vuruş noktasına doğru fırlatacak, yarasa pelerini iniş için biraz daha fazla kontrol ve mesafe sağlayacaktır.

Patlayıcı Batarang, aynı zamanda Efsanevi varyantında da, bir dokunuş daha yıkıcı. Bu fırlatıldığında rakiplerinize gelecek ve onlara yaklaşınca patlayacak. Bir kişiyi ıskalar ve bunun yerine bir nesneyi vurursanız, Batarang birbirine yakın bir maden ocağı gibi yapışacak ve biri patlayacak kadar yaklaşacaktır. Kartal gözlü rakiplerin aslında bir çevreye sıkışmış bir Batarang toplayıp geri dönüş atmak için silahsızlandırabileceğini belirtmekte fayda var.

Fortnite mağazası ayrıca, diğer temalı ürünler arasında iki kıyafet içerecek bir Batman Caped Crusader paketi ile kutluyor. Catwoman kıyafeti de dahil olmak üzere satın alınabilecek özel ürünler de var.

Kozmetiklerin dışında Fortnite, 1 Ekim’e kadar sürecek olan Batman eseri kahramanca Mücadeleler başlatacak ve Welcome to Gotham City paketinden ücretsiz ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir