Galaxy Note 10’dan ilk görseller geldi

Samsung‘un yeni telefonunun özellikleri hakkında pek fazla somut bilgi yok. Ancak, telefonda stylus ve 5G yetenekleri olacağını biliyoruz. Ayrıca Galaxy Note 10 fotoğrafları kesinlikle çok güzel duruyor. Çünkü cihazın yumuşak yüzeyi ve geniş ekranı var.

Ne Gördük ?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Galaxy Note 10 fotoğrafları, arka kısımda üç kamera ünitesi ve bir tane de kamera ünitesinin yanındaki odak lensini bizlere gösteriyor. Ekran cihaza şık bir görünüm kazandıran ince çerçevelerle çevrilmiş bir şekilde görülüyor. Görünmeyen tek öğe ise parmak izi sensörü. Bu sensörün güç düğmesi altında gizlenmesi mümkün olsa da, ekranın altına gömülü olarak bulunması son teknolojik trendleri göz önüne aldığımızda daha olası duruyor. Özellikle Galaxy Note 10 fotoğraflarda eksik olan bir başka özellik de 3.5mm kulaklık girişi. Samsung, hızla sektör standardı haline gelen USB-C konektörü lehine bu ses bağlantısından uzaklaşıyor. Resimler net bir şekilde göremediğimiz bir alanda olabileceğinden jak girişinin kesinlikle olmadığını onaylayamıyoruz ; ancak, Samsung’un popüler USB-C bağlantısına geçişi sağladığı ihtimaller daha olası duruyor.

Ne Biliyoruz ?

Galaxy Note 10 fotoğrafları umduğumuz kadar net değil. Ancak, Samsung’un Ağustos ayında hayranları için neler hazırlamış olabileceğini bize gayet iyi bir şekilde anlatıyorlar. Galaxy Watch 2, gelecek ay aynı etkinlikte tanıtılabilir ve aynı zamanda Galaxy Tab S6 ile ilgili de bir duyuru bekliyoruz. Bu cihazların her biri gerçekten piyasaya sürülmeden önce daha fazla sızıntı bilgi olması muhtemel. Lütfen, sızan bilgilerin her zaman %100 doğru olmadığını unutmayın, bu nedenle piyasaya sürüldüğünde ürün resimlerde gördüğünüzden biraz farklıysa şaşırmayın. Ancak, bunlar bize en azından cihazın neye benzeyebileceği ile ilgili fikir veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir