Galaxy Note 10’un fiyatı sızdırıldı!

Galaxy Note serisi, belkide Samsung’un piyasadaki cihazları arasında en çok merak edileni. S serisinin bir üst modeli olarak görebileceğimiz Note serisinin yeni cihazı Samsung Galaxy Note 10 hakkında da sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Sızan bilgilere göre yeni modelin fiyatı Avrupa’da 999 avro, Amerika’da ise 1,126 dolar olacak. Vergilerle beraber Türkiye’deki fiyatını tam olarak kestiremediğimiz cihaz, eğer sızan bilgiler doğru ise 7500-8500 TL civarında olacağını düşünüyoruz. Telefon hakkında edindiğimiz başka bilgilere geçecek olursak, telefon standart boyutta 256GB‘lık bir depolama seçeneğinde kullanıma sunulacak. Karşılaştırıldığında Galaxy S10 Plus aynı fiyat noktasında 128GB depolama seçeneğine sahip. Note 10’u tercih ederseniz aynı fiyat için iki kat depolama hacmine sahip olabileceksiniz. Not 10’un sunduğu tüm işlevlere ihtiyacınız olmasa da, ekstra depolama alanından yararlanmak isteyebilirsiniz.

Tabii fiyatlar değişebilir…

Unutmayın, bu fiyatlar resmen Samsung tarafından açıklanmadı ve değişebilir. Ayrıca, bireysel perakendecilerin, hizmet planlarına ve indirim seçeneklerine göre fiyatları farklı ayarlayabileceğini de unutmayın. Yine de bu sızan Galaxy Note 10 serisi fiyatları, resmi olarak piyasaya sürüldüğünde telefonun düşmesini beklediğimiz aralık hakkında bize iyi bir fikir veriyor. Sadece birkaç hafta uzaklıktaki lansman tarihi ile neredeyse her gün bu cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmesini bekliyoruz, umarım bize ne bekleyeceğimiz hakkında daha fazla ayrıntı verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir