Game of Thrones 8.sezon, 6. bölüm nasıl çevrimiçi olarak izlerim ?

Game of Thrones 8.sezon, çevrimiçi olarak nasıl izlerim ?

Neredeyse on yıl süren 8 mevsimden sonra Game of Thrones sonunda sona eriyor. Evet, bu herkes için üzücü bir an ama Jon’un Daenerys’de iyi olanı bulmaya çalışmasına benzeyen, pozitifleri arıyoruz ve sezonun tahtını izleyebilmek için sezonun 8’inci bölümünü izlemek için en iyi yerleri takip ediyoruz.

Sezon 8, aksiyon dolu savaşlar, büyük duygular ve biraz tartışma konusu olan ilginç bir karışıklık oldu  ama hepsi sona erecek, işte bu Eğer Thrones Game biri bölüm olamaz özlüyorum.

Geçtiğimiz hafta sonu biraz … ateşli bir bölümden sonra  burada sarılacak çok şey var, bu yüzden Game of Thrones sezonunu izlerken gözlerinizin ekrana yapıştırılmasını bekleyin.

Son üç bölüm geçmesi gereken bir şey olsaydı, Game of Thrones’dan oldukça büyük bir patlama ile çıkmasını bekliyoruz.

Bu, her şeyi görmeye hazır olanlar için, en dramatik şekillerde sona ermiş, bu elveda demeye hazır olmayanlar için çok iyi bir haber. Bu hafta sonu yayınlanan bölümlerde, bu Game of Thrones, 8.sezon , 6.bölümü izlemede nasıl izleyebilirsinizi sizler için hazırladık.

8 mevsimden sonra, 2 gün, 23 saat ve 17 dakika içeriğe ve unutulmaz anların bolluğuna rağmen, hepsi bu son bölüme yol açtı. İngilizce konuşulan ülkeler için akış seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Game of Thrones bölüm 6: Ülkeniz dışından izle

Game of Thrones, 8.sezon, bölüm 6’da (derin nefes) ABD, UK, Kanada, Avustralya, Hindistan, BAE veya Yeni Zelanda’yı izlemek ister misiniz? En iyi seçeneklerin tümünü bulduk ve aşağıda listeledik.

Ancak, kendinizi büyük finalin yayın süresi boyunca bir tatil rezervasyonu yaptığınız talihsiz koşullarda bulursanız, işler biraz daha zorlaşır. Bu şanssız hayranlar için tüm umutlar henüz kaybolmadı. Coğrafi engelleme sayesinde izlemenin bir seçenek olmayacağını göreceksiniz. Bu, yayıncıların sizi diğer ülkelerde izlemekten vazgeçmeye, bazı sanal engeller koymaya meyilli olduğu anlamına gelir.

Ancak, biraz çalışmak için, siz uzaktayken tüm bölümleri yakalamanın bir yolu var. Bir VPN kullanarak , IP adresinizi yaşadığınız yere geri getirerek, o önemli ilk bölümü izlemenize izin vererek izin vermeye devam edeceksiniz.  ve Reddit’te tehlikeli bir indirme veya grenli bir akış bulamadık.

Yüzlerce VPN’i test ettik ve bunları şu anda mevcut olan en iyi üç VPN seçeneği olarak önerebiliriz : 

1. Hızlı VPN (30 günlük para iade garantisi ile geliyor)
Bu sayesinde hızı, güvenliğe şu an dünyadaki # 1 puan iyi VPN ve kolaylığı kullanımı. Bir zamanlar vb Akıllı TV’ler, Yangın TV Stick ™, PC, Mac, iPhone, Android telefon, iPad’ler, tabletler dahil birçok cihazda izleyebilirsiniz Ekspres VPN göz atın yıllık plan ile 3 ay ÜCRETSİZ dir.
2. NordVPN SmartPlay teknoloji markaları akış için büyük, ekonomik seçim NordVPN
3. IPVanish , 10 cihazlara halindeyken ve güvenlik odaklanarak çok büyük destekler

ABD’de Game of Thrones bölüm 6’yı çevrimiçi olarak izleyin

HBO ile Game of Thrones’a sahip olma hakkı, ABD’de onu izleyecek yer olmaları kesinlikle şaşırtıcı değil. Maalesef, bunun da şovu izlemek için bir HBO aboneliğine kaydolmanız gerektiği anlamına gelmesi şaşırtıcı olmayacaktır .

 

HBO, hepsi oldukça esnek olan birkaç paket sunar. Bu, bir ay boyunca kaydolabileceğiniz, altıncı ve son bölümü bitirebileceğiniz ve sonra gerekirse iptal edebileceğiniz anlamına gelir.

Hiç kuşkusuz, HBO, tüm paketlerinde, denemeyi yumuşatmaya yardımcı olan ücretsiz denemeler sunar. Fiyatlar HBO ile ayda 14,99 $ ‘dan başlıyor ve seçtiğiniz pakete bağlı olarak yükseliyor.

Sezon 8, bölüm 6, HBO’da 19 Mayıs Pazar günü saat 9’da ET, 18:00 PT’de yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir