OnePlus 7 Pro : Süpriz Özelliklerle dolu

İnsanlar OnePlus’ın çok fazla şikayet edip nihayet uzlaşmaya başladığını düşünmeye başladıklarında, şirket yalnızca OnePlus 7 Pro’daki en son amiral gemisi akıllı telefonunun tanıtımıyla değil, aynı zamanda daha da önemlisi, fiyatlara takılan fiyatlandırma ile de şaşkınlığa uğradı ve herkesi şaşırttı. o. Evet millet, OnePlus 7 Pro resmi ve 670 $ ‘lık başlangıç ​​fiyatı kentin konuşması.

Üstün kalitedeki akıllı telefonlardan oluşan kalabalık bir alanda üstünlük arzusunda olan OnePlus 7 Pro, düşünülemez olanı yapmayı başarır  ve bu, tüketicilerin kafasında hiç şüphesiz olacaktır.  OnePlus bize yine bir kez daha taviz vermeye istekli olmadıklarını gösteriyor, bu yüzden onların yeni amiral gemisi akıllı telefonlarına ilk uygulamalı bakışımızı atmak için çok mutluyuz. Öyleyse, sorduğunuzda bu kadar özel olan ne? Dalın ve bu konuda en etkileyici ve etkileyici şeylere bir göz atalım!

Fiyat sadece inanılmaz

Tamam, hepimiz duyurmadan önce OnePlus’ın OnePlus 7 Pro’nun fiyatına dayanarak yeni bölgelere gireceğini düşünüyorduk. Tüm amiral gemisi süslemelerine sahip bir akıllı telefon için 670 $, özellikle kaç tane benzer özellikteki cep telefonunun 800 $ aralığında kolayca başladığını düşündüğünüzde gerçekten inanılmaz. Telefon hatlarının çoğunun 1000 Dolarlık eşiğe kolayca yaklaşıp geçtiği bir çağda, OnePlus 7 Pro’nun 670 Dolar’lık fiyatında beklenmektedir.
 OnePlus bize, maliyet avantajı ile amiral gemisi kalibre cihazları sunma felsefelerine sadık kaldıklarını gösterdi. OnePlus 7 Pro, üçlü kamera sistemi, canavar boyutlu büyüklükte bir ekranlı ekran, etli bir batarya, hızlı şarj teknolojisi, ekran parmak izi sensörü ve ölmek için tasarım. Kuşkusuz, telefona eklenmiş en büyük cazibesi 670 $ fiyat, olmasıdır.

En iyi rakip üçlü kamera


Gerçek bir çağdaş amiral gemisi haline gelen OnePlus 7 Pro, ​​kapsayan üçlü bir kamera sistemine sahiptir. 48 megapiksellik bir ana kameraya, f / 2.4 ve OIS’ye sahip bir 8MP 3x telefoto kamera ve 16MP ultra geniş açılı kamera ile bir araya getirildiğinde, şüphesiz Samsung Galaxy gibi rakipleriyle eşleşecek ikna edici bir paket S10 + ve Huawei P30 Pro bir fotoğrafçının kamerası olarak.

Görülmeye devam edilmesi gereken, söz konusu iki telefonla gerçekte nasıl karşılaştırıldığı. Bir yandan, telefoto kamerasıyla süper netlikte, yakın ve yakın bir çekime kadar geniş açı yapabilecek şekilde tüm çekimleri yakalamak için aynı çok yönlülük seviyesi sağlar. Tüm spektrumun kaplanması her zaman mükemmeldir, ancak nihai belirleme performansı olacaktır. Çekimler için net bir netlik var, renkler tüm kompozisyona hoş bir görünüm vermek için zengin. Düşük ışık performansının, kısmen ana kamerayla birlikte kullanılan piksel büyüklüğünün yanı sıra büyük boyutlu sensör sayesinde iyileştirildiği söylenmektedir .
Çekimler de, mekanın zayıf aydınlatma koşullarında bile etkileyici görünüyordu, ancak gerçekten düşük ışıklı ortamlarda nasıl göründüğünü görmek istiyoruz. Doğal olarak, bu çekimleri iyileştiren ve aydınlatan NightScape 2.0 var. Bununla birlikte, diğer kameralardaki diğer gece modlarıyla karşılaştırmayı daha çok istekliyiz. Hem Samsung Galaxy S10 + hem de Huawei P30 Pro, etkileyici üçlü kamera sistemleriyle dikkat çekiyor, bu yüzden OnePlus’ın bu alanda nasıl bir araya geldiğini görmek ilginç olacak!

Açılan pop-up selfie kamera

Telefonun güzelliğinin bir kısmı, üreticilerin başarmaya çalıştığı, tamamen ekrana sahip, en az çerçeve görünümü ile nasıl daha kusursuz bir görünüme sahip olduğu ile ilgilidir. OnePlus, bu yıl bir pop-up selfie kamerayla gidip gelen tek seferlik bir çerçeve lehine olan bu yıl çentik veya kesmeyi bırakan birkaç kişiden biri. Şimdi, ABD’de çoğumuz için bu, pek çoğunun muhtemelen insanlara göstereceği yepyeni bir deneyim. Öne bakan kameraya geçiş yaparken, telefonun sol üst köşesindeki küçük bir bölme kamerayı ortaya çıkarmak için açılır.
Elbette, bu insanları içine çeken bir yenilik olarak görülebilir, ancak OnePlus’ın ekranla çerçevesiz görünüm elde etmek için birlikte seçmeyi seçtiği bir uygulama. Dışarı çıkan fiziksel bir şey olduğundan, telefonun herhangi bir su geçirmezlik derecesi sunduğunu merak ediyor. Ne yazık ki, OnePlus 7 Pro herhangi bir gerçek su veya toz koruması sunmuyor.

Animasyonlar için 90Hz yenileme hızı

Ekranın kusursuz görünümü takdiri hak ediyor, ancak OnePlus sıradan bir ekran için uygun değil. Her şeyden önce, 6.67 inç 3120 x 1440 QHD + Fluid AMOLED ekran nefis görünüyor! Ekran teknolojisinin tüm ayırt edici özellikleri, delici görünen renkleri, kusursuz detayları ve geniş görüş açıları gibi burada tam vitrine yakısan bir amiral gemisidir. Galaxy S10 + ‘daki Süper AMOLED ekranın söylenmesinden daha iyi görünüyor mu? Tabii ki bu tartışmaya açık, ama bu Akışkan AMOLED ekranın parası için iyi bir sonuç verebileceğini inkar etmek mümkün değil. Ancak, OnePlus 90Hz yenileme hızı tanıtarak başka bir adım atıyor.
Ekrana bakarken ve telefonu kullanırken, bu eşsiz özelliği diğer telefonlara göre ayırt etmek neredeyse zor. Çoğu durumda, farklı görünmüyor, ancak OnePlus’tan gelen elimizdeki temsilciler tarafından telefonu, uzun bir süre boyunca kullananlar için göz yorgunluğunu azaltarak yararlı olacağı söyleniyor. Her ne kadar Snapdragon 855‘in OnePlus ‘Oxygen OS ile birlikte kullanılmasının dikkat çekici derecede akışkan bir görünüm için iki ana sürücü olduğu görülse de, 90Hz yenileme hızının buna da katkıda bulunduğunu düşünüyoruz. Dürüst olmak gerekirse, telefonun performansının çoğu şeyden daha keskin görünmesine yardımcı olur, ancak oyunlarda gerçekten gözle görülür bir fark olup olmadığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Muhteşem görünümlü tasarım

OnePlus 7 Pro’nun, olduğundan daha yüksek olması gereken bir fiyat noktasını garanti eden premium bir tasarıma nasıl sahip olduğunu vurgulayamayız. Üç renk seçeneğinin hepsini de seviyoruz, ancak daha da iyisi, telefon her yönden sağlam bir şekilde yapılandırılmış hissediyor bu nedenle birçok sevgi ve düşüncenin tasarımına girdiğini biliyorsunuz!
Yurtdışında olanlar için, OnePlus 7 Pro’nun tasarımı tanıdık gelebilir. Aslında, Vivo ve Oppo koleksiyonundaki telefonlardan bazı ipuçlarını aldığını iddia edebilirsiniz dahası, aynı zamanda pop-up selfie kameralı telefonlara sahip olduklarında! Pop-up selfie kamerası sayesinde çerçevesiz görünen ekrana sahip Oppo F11 Pro ile oyun oynuyoruz. Önceki OnePlus akıllı telefonlarının Oppo koleksiyonundaki tasarımların ardından nasıl takip edildiğine bakıldığında, bu bazıları için çok fazla bir şok olmamalıdır. Ve eğer bilmiyorsanız, OnePlus, Oppo ve Vivo Çinlilerin birleşmiş BBK’sı altındalar  bu yüzden tasarımların geri dönüşümü şaşırtıcı değil. Buna rağmen, tasarım hala benzersiz OnePlus olarak algılanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir