Gamescom 2019’da çok fazla katılımcı olacak!

Gamescom 2019, dünya prömiyeri içerik listesini Twitter sayfası üzerinden gösterdi. Bu seneki şov, gösterilen firmaların kalitesi ve oturum sayısı ile büyük beğeni topladı. Piyasanın büyük geliştiricilerinin çıkacağı oturumlarda 15’in üzerinde katılımcı firma olacak. Bungie, Epic Games, Sony Interactive Entertainment ve Xbox Game Studios gibi isimlerle oyun oynamak için harika bir hafta olacak.

Bununla birlikte, bu oturumların ne hakkında olduğunu bulmak için uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Geoff Keighley’e göre, tüm bu duyurular 19 Ağustos Pazartesi – Gamescom’un açılış gecesi yapılacak.

Keighley’in ev sahipliği yapacağı gösteri saat 11: 00’de gerçekleşecek. Geliştiriciler açılış gecesini Twitch’te de yayınlayabilecekler ve bu da gösterinin erişiminin genişlemesi anlamına geliyor. Bu kadar çok büyük ismin bulunduğu Gamescom 2019’un bize 2019 ve sonrası için oyun dünyasından neler beklememiz gerektiğine dair bilgiler vereceğine emin olabilirsiniz.

Bu kadar çok büyük ismin bulunduğu Gamescom 2019’un bize 2019 ve sonrası için birkaç belirleyici an sağlayacağından emin olabilirsiniz..

Bu gösteride en çok merak edilen isimlerden biri kuşkusuz SEGA. Yayıncı, hayranlarına daha önce tamamen yeni bir AAA oyununa ilk kez duyuracağını açıkladı. (Bilmeyenler için AAA oyunlar hikaye grafik ve oynanış bakımından üst düzey oyunlardır. Örnek olarak God of War ve Red Dead Redemption’u verebiliriz.)

Bununla birlikte, gösteride yer alacak isimlerden bazıları tamamen yeni oyunlarını değil, daha önce duydurdukları oyunların içerik veya güncellemelerini yayınlayacaklarını duyurdular. Örneğin 2K, Borderlands 3’ten gösterilecek yeni bir şeye sahip olabilirken, Square Enix Final Fantasy VII Remake’e yeni bir bakış getirebilir. Her iki durumda da, daha önce hiç görülmemiş içeriğin 15’ini ortaya çıkaracak ve Gamescom 2019’u izlemesi gereken hale getiriyor.

Ve tabii ki çok önemli bir kişinin ve Death Stranding’in de büyük bir bomba patlatabileceğini unutmayalım…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir