GameX fuarı bu hafta başlıyor

GameX, ilki 2007’de düzenlenmiş  ve günümüze kadar her yıl sonbahar ya da kış aylarında İstanbul’da düzenlenen “Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı” bu yıl 5-8 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sevenleriyle buluşuyor !

GameX, video oyunların yanı sıra oyunlaştırılmış bir çok içeriğiyle de ön plana çıkıyor. Birçok markanın gençlerle iletişim kurabileceği bir yer olan GameX, sektör dışı birçok markayla da oyunları birleştiriyor. Drone ve robot yarışları, VR deneyim alanı, turnuvalar ve cosplay yarışmalarıyla beraber konsol, PC ve mobil platformlardaki birçok oyun da kendine yer bulacak.

Konferanslarla oyun dünyası hakkında gelişmelerin konuşulacağı, oyun dünyasında yer almak isteyen markaların, oyun geliştiricilerinin ve oyun yayıncılarının bir araya geleceği bir ortam sunuluyor. Ayrıca oyun severlerin istedikleri figür, aksesuar, tişört ve daha fazlasını bulabileceği Geek Bazaar yine  GameX’te. Birçok ünlü Youtuber ve Streamer’ın da ziyaret ettiği bu fuarda, sevdiğiniz ve takip ettiğiniz isimlerle fotoğraf çekilme ve sohbet etme şansı yakalayabilirsiniz.

Eğer siz de Youtuber Streamer veya Influencer iseniz, başvurular başladı! Ayrıca, Indie oyun alanı için de başvurular başladı. Geliştirdiğiniz oyunu hem oyuncularla hem de yayıncılarla buluşturmak için de fuar uygun bir ortam.

Daha fazla bilgi için gamex.com.tr ve gamexnow.com‘a bakabilir, buradan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir