Lenovo Tab M7 ve M8

Lenovo Tab M7

Adından da anlaşılacağı gibi, IPS ekranı HD çözünürlüğünde ve ekran boyutu 7 inç. Bunun oranı, yani cihazın sahip olduğu ekranın yüzdesi% 83’tür.

Tabletler dünyasında çok az sayıda ince çerçeve vardır, çünkü bunlar bir tasarım seçeneğinden daha fazla bir zorunluluktur, çünkü tabletler elle tutulur ve çerçevelerin düşürülmesi kullanımı biraz rahatsız edici hale getirir.

Lenovo Tab M7 modelinde, 8,25 mm kalınlığında ve 236 g’ı geçmeyen bir ağırlık bulundurmaktadır.

Lenovo’dan Tab M7’nizin tek bir şarj işleminden sonra video izlemek için 10 saatlik bir zaman aralığı olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu cihaz Android Go sürümünde 1 GB RAM ve Android 9 Pie’ye sahip, yani güçlü akıllı telefonlarda bulunan aynı Android sürümü, ancak daha az vitaminli ve düşük güçlü cep telefonlarına ve tabletlere (giriş aralığı) adapte edilmiş.

Lenovo Tab M8

Tab M7’nin abisi olarak tanınan ve bu durumda % 83 oranında 8 inç ekran, HD çözünürlüğünde IPS paneli ve FHD çözünürlüğünde başka bir özelliği var. Bu Dolby Audio ve 3 GB RAM’e sahip olmasıdır.

Ayrıca, sürümleri arasında da ayrım yapmalıyız:

  1. HD ekran: sabit odaklı 2 MP ön kamerası ve otomatik netlemeli 5 MP arka kamerası var.
  2. FHD ekranı: 5 MP sabit odaklı ön kamera ve flaş otomatik netlemeli 13 MP arka kameraya sahiptir.

Her iki tablet de iki renge sahiptir: siyah ve platin gümüşü. Ek olarak, mavi ışık koruması, yüz tanıma ve 12 yaşın altındaki çocuklar için içerik sunan 3.0 çocuk modu vardır.

Fiyat ve uygunluk

Lenovo Tab M7 ve M8 zaten 2019 Ekim ayından satın alabilirler, yani yalnızca birkaç hafta beklemeniz gerekir, bunlar da fiyatları olacaktır:

  1. Lenovo Tab M7: 99 €
  2. Lenovo Tab M8 HD: 139 €
  3. Lenovo Tab M8 FHD: 159 €

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir