Google Duo karanlık tarafa yeni karanlık moduyla katılıyor

Karanlık mod son zamanlarda tüm öfke haline geldi ve Google trendi yönetiyor. Şimdi, Mount View şirketinin görüntülü sohbet uygulaması Duo, en son güncellemesinde karanlık mod klübüne katılmaktan onur duyacak.

Ne yazık ki, yeni siyah ve gri arka plan işi bir sunucu tarafı güncellemesinde uygulamaya gelecektir, bu nedenle en son APK’yi yüklemeniz bile işe yaramaz.

Duo’nun karanlık modu, Google’ın diğer uygulamalarının çoğuyla aynı gri rengi kullanıyor ve uygulama arayüzünün tamamı için geçerli. Metin açık gri, beyaz veya koyu mavi pastel rengi olabilir.

Google’ın uygulama grubunun çoğu gibi, Duo da Android 10’da sistem karanlık modu ayarlarını varsayılan olarak izler. Android 9 kullanıcıları, Geliştirici Seçeneklerinde işlevselliği etkinleştirerek, otomatik tema değiştirme özelliğinden de yararlanabilir. İsterseniz temayı, Android sürümünden bağımsız olarak uygulama ayarlarından el ile de değiştirebilirsiniz.

Güncelleme yakında yayınlanacak, ancak tam olarak ne zaman olacağını bilmiyoruz. Duo’nun güncel olduğundan emin olun ve işlevselliği mümkün olan en kısa sürede kullanmak için uygulamayı tekrar kontrol etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir