Google Foto uzun zamandır beklenen karanlık temayı getiriyor

Google Foto güncellemesi uzun zamandır beklenen karanlık temayı getiriyor

Google, uygulamalarını yaklaşmakta olan Android Q tasarım dili ile aynı seviyeye getirmek konusunda kesinlikle bir adım atıyor . Bazılarınızın zaten bildiği gibi, Android Q sistem genelinde karanlık bir mod ekleyecektir, ancak uygulamaları kullanırken devreye girmeyecektir.

Ve böylece Mountain View devi, pek çok uygulamasına karanlık mod seçeneğini eklemeye başladı. Takvim ve Keep gibi birkaç uygulamanın, yeni özelliklerle zaten güncellendiğini bildirmiştik .

XDA Developers raporlarına göre , karanlık bir tema kazanacak bir sonraki Google uygulaması Photos gibi görünüyor . Google Foto’nun en son sürümü, kullanıcıların karanlık bir moda geçmelerine izin veriyor, ancak bunun henüz dünya çapında kullanıma açılıp açılmadığından emin değiliz.

Karanlık temanın ilk kez Google Foto sürüm 4.17.0.249919200’de tespit edildiğini biliyoruz, bu nedenle Android telefonunuza yüklüyse, görebilmelisiniz. Aksi takdirde, önümüzdeki günlerde ve hatta haftalarda gelebilecek olan daha geniş kapsamlı bir yayını beklememiz gerekecek.

Telefonunuzda biraz daha eski bir Google Foto sürümü yüklüyse, Google Play Store’da daha yenisini aramayı zahmet etmeyin, çünkü bu kullanıcılardan herhangi bir işlem yapmayı gerektirmeyen bir sunucu tarafı güncellemesi gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir