Pokemon GO’nun Yeni Özellikleri ile bu ay geri dönüş yapıyor

Pokemon GO’nun en iyi yıllık etkinliği bu ay geri dönüş yapıyor.

Geçtiğimiz yıl, Pokemon GO yakında en popüler Niantic’ten biri olan ve şut vuruşunun arkasındaki şirket olan özel bir etkinliğe başladı. Adventure Week adlı etkinlik, Eğitmenlere tatlı ödüller ve çok nadir bir süre boyunca nadir Pokemon yakalama imkanı sundu.

Bir yıl sonra, etkinlik tekrar yürürlüğe girdi, bu yüzden hala PokemonGO oynuyorsanız , gelecek hafta ya da öylesine bir muamele göreceksiniz. 2019 Macera Haftası tamamen rock türü Pokemon ile ilgili, ancak Niantic de pek çok bonus alıyor.

Macera Haftası boyunca, aşağıdaki bonusları alacaksınız: 4x Buddy Candy, her Photo Disc’in ilk dönüşünde 10x XP, 50.000 Stardust ve Adventure Sync’i etkinleştiren ve 50 km yürüyen tüm Eğitmenlere 15 Nadir Şeker. 

Ayrıca, özel temalı Saha Araştırması görevleri bu etkinlik sırasında sınırlı bir süre için geçerli olacak. Ancak bunlar sadece elde edebileceğiniz bonuslar, işte alabileceğiniz diğer ödüller:

  • Geodude, Rhyhorn, Omanyte, Aron, Lileep, Anorith gibi pek çok kaya türü Pokémon ve daha birçokları vahşi doğada daha sık görünecek.
  • 2 km Yumurtadan çıkan Onix, Larvitar, Lileep, Anorith ve Shieldon gibi Hatch Kaya tipi Pokémon.
  • Challenge Onix gibi Kaya Pokémon ve baskınlardaki diğer KayaPokémon.
  • Şanslıysanız Parlak Onix, Lileep veya Anorith ile karşılaşabilirsiniz!

Pokemon GO devs , bu yılki Macera Haftası’nın 4 Haziran gününden 1:00-11 Haziran tarihleri ​​arasında PDT’de düzenleneceğini açıkladı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir