Google Glass 2 mi geliyor?

Google Glass Enterprise Edition 2 yakında geliyor

Google Glass aslında şirketin akıllı gözlükleri 2017’nin sonlarından bu yana piyasaya sürülmüştür özellikle iş dünyasına yönelik şekilde piyasada yer almıştır.
Google Glass Enterprise Edition 2’de yer alan bu akıllı özellikler kısa bir süre önce ABD’de satışa çıkmadan önce gerçekleşmesi gereken FCC’den (Federal Communications Commission) geçmiştir.
MySmartPrice tarafından fark edilen liste, varlıkları ve isimleri dışında pek bir şey ortaya koymaz, ancak önceki nesle çok benzeyen bir taslak içerir.

Sadece iç farkı var

Yine de, tasarım çok fazla değişmese de bazı değişiklikler bekleriz. Orijinal Google Glass Enterprise Edition, tüketici sürümü ile karşılaştırıldığında daha büyük bir pil, daha fazla depolama, geliştirilmiş performans, daha hızlı Wi-Fi ve daha fazlası ile birlikte gelmesi bekleniyor.
Bu tasarım, tasarım haricinde birçok yönden bir güncellemeydi. Bu nedenle, Google Glass Enterprise Edition 2, bu ögelerin bazılarını daha da yükseltebilir.
Yeni giyilebilirliği ne zaman açıklanacağını bilmiyoruz, ancak FCC’deki varlığı muhtemelen yakında geleceklerini gösteriyor. Eğer satın alırsanız, yüksek miktarda bir ücreti olduğunu tahmin edebiliriz önceki model yaklaşık $1,830 veya £ 1.400  veya  AU $ 2.310 gibi fiyatlar ile piyasaya sürülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir