Google iOS’ta sağlık izleme uygulamasını başlattı

Dört yıl önce Android’de ilk kez yapılan sağlık izleme uygulaması Google Fit , iOS’ta yayınlandı . Uygulama, 2014’te piyasaya sürülmesinden bu yana birçok revizyondan geçti, ancak geçen yıl yayınlanan son büyük güncelleme kullanımı son derece basitleştirdi.

Bugünden itibaren, iOS kullanıcıları, gün boyunca daha akıllı ve sağlıklı alışkanlıklar geliştirmenin en iyi yolu olan Kalp Atışlarınıve Hareketli Dakikalarını izleyebilecekler. Google Fit, Kullanıcılara Hareket Tutanakları ve Kalp Hareketleri adı verilen ve ne kadar çok hareket ettiklerinde ve daha yoğun hareket ettiklerinde ödül verir. Puanlara göre, önerilen haftalık fiziksel aktivite miktarına ulaşmaya ve sağlık yararlarından yararlanmaya daha yakın olacaksınız.

Tamamen motive edicidir, ancak egzersiz yapmaya çalışıyorsanız ama düzenli olarak yapacak cesareti bulamıyorsanız çok yararlıdır. Daha da önemlisi, Google Fit, kullanıcıların çeşitli uygulamaları kullanarak gün içindeki ilerlemelerini takip etmelerini sağlar.

Örneğin, Uyku DöngüsüNike Run Club ve Headspace gibi Apple Health’e bağlı olan uygulama , sağlığınızla ilgili daha bütünsel bir görünüm sunmak için Google Fit ile senkronize edilebilir. Ayrıca diğer aktivitelerden kaç Kalp Puanı ve Hamle Dakika kazandığınızı da görebileceksiniz. 

Ayrıca, eğer bir Apple Watch’a sahipseniz, Google Fit tüm egzersiz seanslarınızı da takip eder. Sadece daha iyi uyumak ve daha aktif olmak için ne yapmanız gerektiğini görmek için uygulamanın günlüğünü kontrol etmeyi unutmayın. Şu an için iOS için Google Fit’i indirebilirsiniz.

İndirmek için App Mağazasından indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir