Google Pixel 4 XL, S10 Plus’tan daha iyi bir kamera ortaya koyuyor

Amiral gemisi standartlarına göre bile Google Pixel 4 serisi yoğun bir şekilde sızdırılmış ve şimdi kamera performansı ve telefonun diğer özellikleri hakkında bilgiler ortaya çıkaran birileri Google Pixel 4 XL ile çalışıyor.

Nextrift, Google Pixel 4 XL’in “neredeyse kesin” olduğu sürümün yayın öncesi bir sürümüne sahipti ve diğer şeylerin yanı sıra, kamerasını Samsung Galaxy S10 Plus’taki karşılaştırarak test etti. S10 Plus’taki fotoğraflardaki renkler daha doygunken, Pixel 4 XL’in canlı renkleri ve daha iyi ayrıntıların korunmasında daha iyi olduğunu belirtti.

Başka bir deyişle, bu erken izlenimlere dayanarak, Pixel 4 XL’in daha iyi bir kamerası olabileceği görülüyor ve bazı insanlar Galaxy S10 Plus’ın yapabildiği canlı görüntüleri tercih ediyorlar, ancak site Pixel 4 XL’in daha iyi yaptığını belirtti.

Site ayrıca, görünüşe göre hem çerçevenin hem de camın arkasına mat bir görünüm veren Google Pixel 4 XL’in tasarımından bahsetti.

Arkadaki dokunun umdukları gibi olmadığını, mat bir doku gibi göründüğü gibi “neredeyse normal cam gibi hissettirdiği noktaya kadar çok hafif bir yüzey” olduğunu belirtti.

Google’ın Yüz Kilidi Aç özelliği de, sitenin bunun tek biyometrik güvenlik seçeneği olduğunu söyleyerek, parmak izi tarayıcısı olmadığını belirtmesi biraz dikkat çekiyor.

Face Unlock’un daha karanlık ortamlarda bile hızlı ve güvenilir bir şekilde çalıştığını, ancak telefonun bir masa üzerinde düz dururken çalışmadığını ekledi. Aksine, doğrudan ona bakmak zorunda kaldıklarını belirttiler.

google pixel 3 xl ile ilgili görsel sonucu

Bu arada verilen görüntü, hangi özelliklerin kullanılacağını (telefonunuzun veya uygulama oturum açma işlemlerinin kilidini açmak gibi) ve gözlerin açık olması gerekip gerekmediğini seçebileceğiniz için bu özelliğin özelleştirilebilir olduğunu gösteriyor.

Son olarak, site, Pixel 4 XL’in rivayet edildiği gibi 90Hz yenileme hızına sahip olduğunu ve tercih ederseniz 60Hz’ye geçebileceğinizi ekledi.

Tüm sızıntılarda olduğu gibi, bunu bir tutam şüphe ile alacağız. Google’ın amiral gemileri 15 Ekim’de gelecek ve yakında kesin olarak öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir