Google Play’de bulabileceğiniz 5 en iyi oyun

İnternetin gelişimi ve yayılması ile oyun sektörlerinde de bir artış gerçekleşti. Kısa bir zamanda ortaya çıkan bu sektörlerin ürünleri bazen kötü çıksada bazıları ise cidden güzel olabiliyor. Bugün ise sizlere android platform üzerinden Google Play aracılığı ile piyasaya sunulmuş en güzel 5 oyunu derledik.

Google Play’de bulabileceğiniz 5 en iyi oyun

5. Hay Day

hay day ile ilgili görsel sonucu

Hay Day bizlere gayet samimi grafiklerle kendi çiftliğimizi yapma imkanını veren bir oyun. Arkadaşlarınızla beraber bir mahalle oluşturabilir ve birbirinize yardım edebilirsiniz.

4. Clash of Clans

clash of clans ile ilgili görsel sonucu

Supercell tarafından geliştirilen oyun çok büyük bir kitleye ulaştı ve sevildi. Oyunda ise köyünüzü geliştirebilir, asker yetiştirebilir ve savaş stratejisini savaş meydanında görebilirsiniz.

3. Candy Crash Saga

candy crush saga ile ilgili görsel sonucu

Bu oyunun en güzel yanı ise belirli bir kesime hitap etmemesi. Her yaştan insanın oynayabileceği bir şekilde yapılmış. Oynanışı basit ve sürekliyici. Eğer zaman öldürmek istiyorsanız tam size göredir.

2. Minecraft

minecraft pocket edition ile ilgili görsel sonucu

Minecarft kendimce en sevdiklerimden olduğu için üst sıraları hak ettiğini düşünüyorum. Oyun ise blok kırma, yerleştirme, inşa etme ve hayatta kalma üzerine oynanıyor. Bir yandan oyun oynarken bir yandan da hayal gücünüzü keşfedebilirsiniz.

1.Top Eleven

top eleven ile ilgili görsel sonucu

Top Eleven’ da ise kendi futbol takımınızı oluşturun. Transferler yapın. Maçlar kazanın ve takımınızı zafere taşıyın.

Son olarak bu sıralamalar tamamen kişisel deneyimlerimiz sonucu ortaya çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir