Grand Theft Auto 5 Android platformuna uyarlandı!

Bir çift geliştirici resmi olmayan bir Grand Theft Auto 5 Android portu üzerinde çalışıyor. APK hala devam eden bir çalışma olmasına rağmen, birçok oyuncu indirdi ve denedi.

Tanınmış tasarımcı Ben Geskin, Twitter’daki Grand Theft Auto 5 Android Versiyonunu hakkında bir konuşma başlattı. Oyuncuların internet olmadan reklamlarını yapmak için oynamalarını ve daha iyi çalıştığını söylediği “Ultra” grafik kurulumunu kullanmalarını önerdi. Oyun devam eden bir çalışma sürecinde olmasına rağmen içerisinde az sayıda hata bulunuyor. Bu da oyunu şuanki haliyle bile oynanabilir kılıyor.

PiunikaWeb’e göre, GTA Android limanının arkasındaki oyun stüdyosu New Games Corporation, ve üzerinde çalışan geliştiriciler tasarımcı Kirill Nikiforov ile çalışan Yaroslav Bykhovsky ve Mikhail Pozdnyakov.

Test APK indirme şu anda varlıklar dahil olmak üzere yaklaşık 450 MB. Şehirde dolaşmak, dolaşmak ve hatta savaşmak gibi temel eylemler şu anda çalışıyor, ancak APK bu noktada optimize edilmekten çok uzak. Grand Theft Auto 5 Android Versiyonunu noktası henüz cihazlar için optimize edilmiş değil, bu da bazı cihazlarda daha iyi çalışırken başka bir cihazda çok kötü çalışabileceği anlamına gelir. Geskin’in başlattığı Twitter postu, APK’yi indiren ve cihazlarında deneyen bazı kişilerin ayrıntılarını içeriyor; bu nedenle, bağlantı noktasının cihazınızda çalışıp çalışmayacağı konusunda bir fikir edinebilirsiniz.

Grand Theft Auto 5 Android Versiyonunu MediaFire veya Uploaded ile indirebilirsiniz. Ayrıca Take-Two Interactive’in Grand Theft Auto ticari markasına sahip olduğunu da vurgulamalıyız. Bununla birlikte, tartışmalı oyun serisinin ne kadar popüler olduğu göz önüne alındığında, bu kadar çok oyuncunun denemesi şaşırtıcı değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir