Google Fit yeni koyu tema ile güncelleme getirdi

Google Fit koyu tema ile güncellendi, iyileştirilmiş uyku anlayışı

Karanlık bir tema alacak bir sonraki Google uygulamasının ne olduğunu merak ediyorsanız, sizin için gizemi çözebiliriz. Google, fitness uygulamasını daha yeni duyurdu , Google Fit şimdi diğer şeylerin yanı sıra karanlık bir tema getiren büyük bir güncelleme alıyor.

Yeni koyu tema, Google Fit’in göze daha yumuşak gelmesi içindir, ancak uygulamayı sık kullanıyorsanız pil ömründen de tasarruf sağlayacaktır. Yeni karanlık tema seçeneğini ayarlar menüsünde bulacaksınız ve istediğiniz zaman etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Yeni koyu temanın yanı sıra, Google ayrıca geliştirilmiş uyku çizelgeleri ekledi; bu da kullanıcıların uyku düzenlerini gün boyunca yaptıkları diğer tüm etkinliklerle birlikte izleyebilecekleri anlamına geliyor. Sadece uyku uygulamanızı Google Fit’e bağlayın ; zaman içinde uyku düzeninizi gösteren grafikler şeklinde bilgi alacaksınız. Ayrıca, kullanıcılar dergi aracılığıyla uyku geçmişlerini ekleyebilir, düzenleyebilir veya erişebilir.

Son fakat en az değil, Google, Android cihazlarda zaten mevcut olan bir özellik olan iPhone uygulamasına harita rotaları getiriyor. Bu, iOS kullanıcılarının Wear OS akıllı saatlerinde, Apple Watch’ta veya bağlı olan diğer uygulamalarda rotalarının bir haritasıyla birlikte aktif olarak izlenen egzersizlerinin bir özetini görmelerini sağlayacaktır .

Google’a göre, bugün açıklanan tüm yeni özellikler ve iyileştirmeler önümüzdeki hafta boyunca Android ve iOS cihazlarına sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir