Grand Theft Auto: San Andreas artık Rockstar istemcisi ile ücretsiz

Oley be! Başka bir istemci daha!

Oyun PC’nizin zaten dağınık durumda olan masaüstünü süslemek için başka bir simge daha için hazır mısınız? Rockstar, Grand Theft Auto’un PC’deki yeni evi olan Rockstar Games Launcher’ı açıkladı.

Oldukça basit bir yazılım parçası olarak görünüyor. İstemciden Rockstar’ın oyunlarından geniş bir seçki satın alabilir ve daha sonra bunları oynamak için kullanabilirsiniz. Overwatch, World of Warcraft Classic, Starcraft ve ya Diablo için Blizzard’ın Battle.net istemcisini kullandıysanız, ne olacağını zaten biliyorsunuz.

Oyunların tamamen satın alınmasına izin vermenin yanı sıra, Rockstar Games Launcher, bilgisayarınızı Steam gibi diğer vitrinlerde zaten sahip olduğunuz Rockstar başlıkları için de tarama yapıyor. Onları bulduktan sonra, bunları oynamak için de kullanılabilir, “Steam’de Oynat” düğmesi göründüğünde, tahmin ettiğiniz gibi oynamak için Steam istemcisini başlatır.

Yaşasın ücretsiz oyunlar!

Şimdilik istemci Mac’ten ziyade PC’ye özel görünüyor, oyuncular, istemci ile bulut tasarruf dosyalarına ve otomatik oyun güncellemelerine de sahip olabiliyor. Ve en azından şu anda, en son Rockstar oyunları ve yeniden düzenlenmiş sürümleriyle sınırlı.

Yine de, istemciyi indirmenizi teşvik edecek bir tatlandırıcı var. Yakın zamanda kurarsanız “sınırlı bir süreGrand Theft Auto: San Andreas’ın ücretsiz indirilmesini talep edebilirsiniz.

Başka bir istemciye sahip olmak, zaten Steam, EA’nın Origin’i, Ubisoft’ın UPlay’i, Epic Games Store ve sayısız diğerleri arasında atlayan PC oyuncuları için bir acı olsa da, bu tünelin sonunda hafif bir ışık parlıyor. Rockstar Games Launcher’ın piyasaya sürülmesi, Red Dead Redemption 2 PC versiyonunun nihayet bir keşfe yaklaştığı anlamına gelebilir mi? Sadece umut edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir