Disney Plus sizi heyecanlandırdı mı? Kataloğa şimdi göz atabilirsiniz

JustWatch, şimdiye kadar dahil edilen Disney Plus şovları hakkındaki tüm bilgilere sahip

Bizim gibi, Kasım ayındaki Disney Plus lansmanına kadar beklemek, bu Disney Plus şovlarını beklemek için çok uzunsa ya da bir Disney Plus çıkış tarihinin olmaması sizi üzüyorsa, artık dolaşmanın bir yolu var. Katalog şu an hizmete yüklendi.

Disney Plus yayın hizmeti, ücretsiz bir deneme süresi boyunca Hollanda’da yayınlandı ve Disney sunucularını ve kullanıcı arayüzünü test etti.

Bununla birlikte, çevrimiçi kılavuz JustWatch, geri kalanınıza Disney Plus gösterilerinin kütüphanesinde göz atmanız için bir yol sunuyor, oyuncular listesinden ve şovun yayınlanacağı video kalitesine kadar her şey burada.

JustWatch, bunu zaten Google Play, Netflix ve benzeri gibi diğer birçok yayın hizmeti ve film / TV şovu kiralama ve satın alma platformu için sunmakta. Belirli bir şova bakarken, erişmek için mümkün olan tüm portalları ve akış halinde mi yoksa daha sonra kullanmak üzere mi indireceğinizi görebilirsiniz.

Ayrıca, bu platformları “En İyi Fiyat” a göre sıralamak için çeşitli filtreler ve tüm görülmesi gereken şovlarınızı ve filmlerinizi tek bir yerde tutmak için bir İzleme Listesi özelliği vardır, bu nedenle lansman günü geldiğinde tamamen hazırsınız.

Bu, Star Wars: Mandalorian TV şovu gibi başlıkları içermiyor ama daha önce gösterime girmiş olan Marvel ve Disney filmleri için göz atmanız gereken bir dizi içerik var. (Ancak kataloğun her bölge arasında değişeceği konusunda uyarılmalıdır.)

İzleme listenizi bir araya getirmenin yararlı bir yolu? Veya bitmiş platformun gelmesini beklerken işkence çekmek? Karar vermeniz için size bırakacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir