Huawei FreeBuds 3 Tanıtıldı!

Multimedya cihazları hakkında konuşmanın zamanı geldi, bu durumda Huawei’nin IFA’da sunduğu yeni kulaklıklara yakından inceleyelim. 

Yeni Huawei FreeBuds 3′ün en önemli özelliği, kullanıcının duyduğu sesi işlemek için bir yonganın entegrasyonu, bu nedenle Kirin A1, mümkün olan en iyi sesi sunma ve böylece birinci sınıf bir ses deneyimi sunma işini yapacak.

Kirin A1’in dahil edilmesi, Huawei FreeBuds 3’ün iyi bir bağlantı sunmasına da olanak tanıyor, çünkü Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Düşük Enerji 5.1’i ilk donatarak mobil cihazlara daha iyi bir denge ve bağlantı sağlıyor.

Huawei FreeBuds 3’ün bir diğer özelliği de, girişimi önlemek için daha fazla kapasiteye sahip olmasının yanı sıra, bu kulaklıkları oyuncular için mükemmel bir cihaz yapan 190 ms2’ye ulaşan çok düşük bir gecikme sunmaktır.

Bu, bir kullanıcının, özellikle bilgisayar başında saatlerce çalışanların, Huawei FreeBuds 3’ü sorunsuz bir şekilde kullanabileceği anlamına gelir, çünkü sahip oldukları düşük gecikme süresi, ses ile yansıtılan görüntü arasında neredeyse hiç gecikme olmamasına izin verir. Ayrıca, çağrılar için kullanılabildiğinden, bu eleman sayesinde bunların kalitesi daha yüksek olacaktır.

Bu yeni Gerçek Kablosuz kulaklıklar Tamamen kablosuz ve vaka ve depolama taşıma ile gelmektedir.

Pille çalışırlar ve toplamda 5 kata kadar veya başka bir şarj cihazında ve hatta ters şarj için destek sunan akıllı telefonlarda bile şarj edilebilirler ve 20 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor.

Tasarıma gelince , Huawei FreeBuds 3, parlak siyah ve beyaz kaplamalı, minimal renkte ve sade bir çizgiye sahip. Kullanımı çok rahat, çünkü kullanıcıların üzerinde uzun süre kalabilecekleri ergonomik bir eğri sunuyor.

Yeni Huawei FreeBuds 3özel Kirin A1 yongası, düşük gecikme süresi, gürültü önleme ve kullanıcıların beğeneceği zarif ve minimalist bir tasarımla gelen True Wireless kulaklıklar hakkında bilmeniz gerekenleri tüm ayrıntılarıyla birlikte sizlere sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir