Huawei Mate 20 Pro’de olacak muhtemel özellikler

Huawei, gelecek ay yeni bir amiral telefonu dünyaya duyuracak; bu kez karşımıza Huawei Mate 20 Pro çıkacak. Henüz hakkında kesin bilgi yok; ancak internete sızan bilgiler, Huawei’nin bu telefonuna fazlasıyla önem verdiğini gösteriyor. İşte Huawei Mate 20 Pro’nun muhtemel özellikleri…

Huawei Mate 20 Pro nasıl olacak İşte muhtemel özellikleri

Tanıtımına 4 haftadan az bir süre kalan, Huawei’nin yeni nesil Mate serisinin “abi” modeli 20 Pro, canlı görüntüleriyle basına sızdırıldı. Roland Quandt’ın Twitter üzerinden paylaştığı fotoğraflar cihaza ait kilit detayları gösteriyor.

Bunların başını ise kıvrımlı ekran çekiyor. Beklenen 6.3 inçlik AMOLED panel, iki kenarından kıvrımlı ve çentiğe sahip. Bu çentiğin içerisinde ahize, kamera ve sensörlerin dışında yüz tanıma sensörü de yer alacak. Alt kısımda kalan ince çerçeve dışında neredeyse tam ekran bir panel olduğunu söyleyebiliriz. Kesinlikle dikkat çekici.

Huawei Mate 20 Pro nasıl olacak İşte muhtemel özellikleri

Öte yandan sağ kısımda yer alan güç tuşunda kırmızı bir nokta görüyoruz. Yine tasarımsal anlamda farklılık gösteren bir detay.

Bu iki çok net olmayan fotoğraf kilit detayları sunuyor ancak detaylara erişemiyoruz. Örneğin telefonun arka kısmında bizi neler bekliyor hala net değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir