PUBG’den hataları düzeltecek hamle geldi

PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG için beklenen açıklama geldi. Son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan PUBG karşılaşılan hatalar yüzünden oyuncu kaybetmeye başlamıştı ki, oyunun üreticileri oyun severlere müjdeli haberi verdi. Oyunun geliştiricisi PUBG Corp, Steam aracılığıyla yapılan açıklama ile Fix PUBG optimizasyonunu başlattığını ve üç ay içinde PUBG’deki hatalarını düzeltebileceğini söyledi.

PUBG’nin Steam Topluluğunu sayfası, “PUBG’nin hataları son zamanlarda daha fazla duymaya başladık. PUBG’yi geçen sene Erken Erişim oyunu olarak yayınlamamızdan bu yana oyun beklenmedik şekilde büyüdü ve sizin gibi çok tutkulu milyonlarca oyuncuya erişmeyi başardık. Ancak her zaman siz oyuncularımızın beklentilerini karşılayamadık. Basitçe söylemek gerekirse oyunda hala çözülememiş birçok hata bulunmaktadır” ifadelerini kullandı.

PUBG’de oyuncuların en çok şikayet ettikleri hataları düzeltmek için seferberlik başlattığını söyleyen yapımcılar kullanıcılara 3 ay da hataları düzeltme sözü verdi. İlk olarak, oyuncu performansı ve sunucu performansında iyileştirmeler yaparak “karakter hareketi optimizasyonu, paraşüt hareket optimizasyonu, uçak optimizasyonu” yapma sözü verdiler.

Hile korumasını artırma, raporlama sistemini geliştirme ve farklı hile koruma yöntemleri bulma gibi çalışmalarının devam ettiğini söylediler. PUBG Corp, küçük hataları ortadan kaldırarak daha oynanabilir bir oyun ortaya çıkaracağını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir