Huawei Mate 30 Pro sızıntısı eğri bir ekran olacağını gösteriyor

Huawei Mate 30 Pro muhtemelen hala birkaç ay uzakta görünüyor, ancak çoktan sızıntılar yapıldı ve bu sızıntıların sonuncusu Samsung Galaxy S10 ve Samsung’un benzerleri de dahil olmak üzere rakip telefonlardan çok daha fazla eğri olacağını gösteriyor.

Telefon için tasarlanmış ve @University (saygın bir sızıntıcı) tarafından paylaşılan koruyucu film görüntüleri, ekranın hem sol hem de sağ kenarlarda eğri olduğunu göstermektedir. Sürpriz yok, ancak eğri, son Samsung telefonlarından veya Huawei P30 Pro’nun benzerlerinden daha büyük ve daha dik görünüyor.

Bu da daha çarpıcı bir tasarım ve yanlarda daha az görünür bir çerçeveye sahip olabilir. Ayrıca, telefonu potansiyel olarak daha kırılgan hale getirse de, yazılımın nasıl kullanıldığına bağlı olarak ahizeyi tutarken ekrana kazara dokunulmasına neden olabilir.

Yani bu daha büyük eğri ekran kesinlikle iyi bir şey değil gibi görünüyor. Bu koruyucu filmin farklı bir telefon için tasarlandığı veya eğrilerin görüntülerde göründüğü kadar belirgin olmadığı ortaya çıkabilir, bu yüzden çok fazla yermeyelim.

Her durumda, bu görüntüler aynı zamanda büyük bir çentik olan Huawei Mate 30 Pro’ya işaret ediyor. İlk sızıntılar, bunun yerine bir delikli kameranın olabileceğini öne sürdü, ancak oldukça yakın tarihli bir sızıntı da bir çentik gösteriyor, bu nedenle burada gösterilen tasarım muhtemel görünüyor.

Ekranda çok küçük bir çerçeve var, ekranın altında da minimum miktarda var. Bu görüntülerden alınacak başka bir şey yok, ancak önceki sızıntılar 6.7 inç ekrana, üst düzey bir Kirin 985 veya Kirin 990 yonga setine ve arkada en fazla beş kameraya işaret ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir