Huawei Watch GT ve GT Classic Satışa sunuldu

Huawei Watch GT ve GT Classic eyaletlerde satışta

Huawei’de Android yerine kendi işletim sistemini kullanan birkaç cihaz satıyor. Ve her ikisi de ABD’de mevcut durumda. Huawei Watch GT ve Huawei Watch GT Classic hakkında konuşuyoruz. Android Polisi tarafından tespit edilen iki akıllı saat, çeşitli perakendecilerden sırasıyla 169,99 $ ve 199,99 $ karşılığında satılıyor. Her iki giyilebilirde 30 dolarlık bir indirim var; Yüzde bazında satış, GT’nin % 15‘ini ve GT Klasik’in % 13′ünü alır.

Her iki saat de aynı özelliklere sahip. 454 x 454 çözünürlüğe sahip 1.39 inçlik bir AMOLED ekrana sahipler ve kalp atışlarınızı izleyebilir, yüzmek, bisiklete binmek, yürüyüş yapmak ve koşmak gibi fiziksel aktivitelerinizi izleyebilir ve dahili GPS rotanızı izler. Cihazlar Apple Watch’un yapmadığı bir şey yapıyor – uykunuzu takip ediyorlar. Huawei GT veya GT Classic’i iOS veya Android telefonunuzla eşleştirdiğinizde, bildirimler, alarmlar ve hatırlatıcılar alabilirsiniz. Bu çift, Huawei Lite işletim sistemini kullanıyor ve Bluetooth 4.2 bağlantısı özelliğine sahip.
Kalp atış hızı monitörü açıkken ve her hafta 90 dakikalık egzersizle batarya iki hafta dayanacaktır. Mesajlar ve çağrılar alırsanız, kalp atış hızı monitörü devre dışı bırakıldığında pil iki hafta dayanır. Sürekli egzersiz takibi, GPS ve kalp atış hızı monitörü açık olduğunda, pil 22 saat dayanacaktır. Saatlerin ikisi de 164 feet suya dayanıklı.
14
İkisi arasındaki tek fark tasarımdır. GT Classic daha geleneksel bir görünüme sahipken Huawei GT bir spor saati. Bunlardan birincisi Graphite Black’deki B&H Photo’da satışta , ikincisi ise Amazon’da ve Newegg in Brown’da mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir