Hulu, Aralık ayında Live TV planının fiyatını artıracak

Hulu, birkaç yıldan beri isteğe bağlı akış hizmetine ek olarak canlı bir televizyon hizmeti sunuyor, kullanıcılarının yayınladıkları yayınları izlemelerine olanak tanıyarak, orijinal yayınların yanı sıra yayınlanmış akış içeriklerine ek olarak izlemelerini sağladı. Bugün yapılan bir duyuruda, şirket önümüzdeki aydan itibaren Hulu + Live TV planının fiyatını artırdığını açıkladı.

Hulu Live TV tam olarak neye benzediği gibi: talep üzerine video kütüphanesine ek olarak canlı TV kanallarına erişim sağlayan abonelere talep üzerine bir Hulu aboneliğine eklenebilecek üst düzey bir canlı televizyon servisi. Canlı TV isteğe bağlı bir eklentidir ve isteğe bağlı planlara göre aylık 44,99 ABD dolarıdır.

18 Aralık’tan itibaren Hulu, Canlı TV planının maliyetini, rakip YouTube TV tarafından tahsil edilen 49,99 dolar / aylık oranın üzerine koyan on dolarlık bir artışla 54,99 $ / ay’a yükseltmektedir. Hulu, ‘Hulu + Live TV’nin önemli değerini daha iyi yansıtıyor’ diyor.

Hali hazırda olduğu gibi, yeni Live TV fiyatına Hulu’nun talep üzerine verilen içeriğe tam erişim de dahil olacak, bu da kullanıcıların istek üzerine bir plan için ayrı olarak ödeme yapmaları gerekmediği anlamına geliyor. Canlı TV olmadan, Hulu ayda 5,99 ABD Doları tutarında bir reklam içermeyen bir plan ve aylık 11,99 ABD Doları tutarında bir reklam içermeyen bir plan sunar.

Bu, Hulu’nın Canlı TV planı için açıkladığı ikinci fiyat zammı – birincisi Şubat ayındaki mevcut oranına göre 5 dolarlık bir artış oldu. Genel olarak, hizmet 2017 yılında tekrar başlattığı orijinal 39,99 ABD Doları oranından istikrarlı bir şekilde yükselmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir