iPhone 11 Pro Max duyuruldu!

Apple, iPhone 11 Pro Max’i daha yeni duyurdu ve çıkış tarihini, fiyatını ve özelliklerini öğrenioruz. iPhone 11 Pro özellikleriyle başlayalım.

Bu, cerrahi paslanmaz çelikten yapılmış ve yeni renklerle gelen Midnight Green, Space Grey, Silver veya yeni bir Gold renk tonuyla gelen en gelişmiş ve ayrıntılı iPhone olarak görünüyor. Üç mercekli bir kamerayı barındırmak için arkasında büyük bir kamera bölümü var (biraz daha fazlası üzerinde görünüyor), ancak telefonun geri kalanı önceki iPhone’lara benziyor.

iPhone 11 Pro Max aynı 6,5 inç ekran boyutuna sahip, ancak yeni bir isime sahip! Apple bir akıllı telefona atabileceğiniz tüm ekran özelliklerine sahip “Süper Retina XDR” ekranını ile beraber geliyor. HDR10 +, Spacial Audio Sound, Dolby Vision, ve Dolby Atmos. göze çarpan özellikler.

iPhone 11 gibi, bir akıllı telefona sahip olabileceğiniz en hızlı çip olan A13 Bionic yonga setini paketleyerek, mobil bilgi işlem konusunda Apple’ın liderliğini artıracak gibi görünüyor.

Çıkış tarihi 

  • iPhone 11 Pro Max’in çıkış tarihi: 20 Eylül Cuma
  • iPhone 11 Pro Max ön sipariş tarihi: 13 Eylül Cuma

13 Eylül Cuma ve iPhone 11 Pro Max ile tüm yeni iPhone serisinin tamamını sipariş edebileceksiniz. Asıl iPhone 11 Max Pro çıkış tarihi ise 20 Eylül Cuma.

Kamera 

iPhone Pro Max kamera, Google Pixel 3 ve Huawei P30 Pro’ya rakip olacak bir kamera. Ana 12MP kamerada% 40 daha fazla ışık ve Apple’ın oluşturduğu yeni Gece Modunu da görüyoruz.

Ultra geniş kamera, 120 derece görüş alanıyla önünüzdekileri (iPhone 11’deki gibi) daha fazla yakalar. Özel iPhone 11 Pro serisi, 4x optik zoom menzili olan gelişmiş bir telefoto lense sahip.

Pil ömrü

iPhone 11 Pro Max bataryası daha uzun süre dayanacak ve özellikle de geçen seneki iPhone XS Max’tan beş saat daha uzun süre dayancak gibi görünüyor. Bugünkü Max’ten tüm gün pil ömrü alacağımızı düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir