Google Pixel 4 duyurusu 15 Ekim’de mi?

Google’ın yaklaşmakta olan Pixel 4’ünü çevreleyen tüm yutturmaca ile hepimiz bir Google duyuru etkinliğinin resmi haberlerini duymak için bekliyorduk. Henüz resmi olmamakla birlikte, Evan Blass@evleaks ) kısa süre önce olası bir 15 Ekim Piksel 4 sürüm tarihine değindi.

Blass, Pixel 4’ün fotoğrafı gibi görünen “Google Fall Event: 10/15?” İ tweetledi. Bu bilginin nereden geldiğine dair bir referans olmamasına rağmen, Blass yıllardır sızdırılmış bilgi için güvenilir bir kaynak olmuştur.

Bu sızıntıdan önce bile, bir Ekim Piksel duyuru etkinliği bekleniyor. Google, donanım etkinliklerini geçtiğimiz Ekim ayında 9 Ekim’de yayınlanan ve 18 Ekim’de satın alınabilecek olan Pixel cihazlarıyla geçtiğimiz günlerde ağırladı. Bu yılın duyurusu bu eğilimi izlerse, Pixel 4’ü Cadılar Bayramından önce de elimizde tutabiliriz.

Bu yılın başlarında, birkaç sızdıran fotoğraf İnternet üzerinden yoluna devam ettikten sonra Google, Pixel 4’ün resmi bir tanıtımını herkese açık bir şekilde paylaştı. Umarım, daha fazla söylenti çıktığında, Google resmi Pixel 4 yayın tarihi bilgilerini yayınlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir