Iratus: Lord of the Dead, Darkest Dungeon’ın Gibi Ancak Kötü Olan Sizsiniz

Daedalic’in yeni roguelike oyununda, düşmüş kahramanların vücut kısımlarından kendinize ordu kuran bir necromancersınız.

Iratus: Lord of the Dead, Daedalic Entertainment ve geliştiricisi Unfrozen’un yeni oyunu, Darkest Dungeon’la benzerlik taşıyor. Fakat karşıt bakış açısıyla oynanıyor: Eski bir kahraman yerine, hapishanesinden kurtulmuş ölmüş kahramanların kısımlarından undead ordusu yaratmaya çalışan, kötü bir büyücü Iratus’sun.

Iratus olarak, birden fazla zorlukla “zeki” düşmanlara karşı sıra tabanlı mücadelede bir dizi güçlü yetenek kullanıyorsunuz. Güçlerinizi dört eşsiz nekromantik yetenek ağacının (Alchemy, Magic, Ire ve Destruction) yetenek ağacında genişletebilir ve daha acımasız yeraltı ordunuzu daha egzotik ve güçlü minyonlara erişimi sağlayacak ritüeller elde eldebilirsiniz.

Düşmanlar öldürülebilir ya da delirilebilir – Darkest Dungeon’ın başka bir yankısı – ve roguelike tasarım, kölelerinin öldüğü zaman tamamen öldükleri anlamına gelir. Bu minyonlar, düşmüş düşmanlarının vücut kısımlarından toplandı ve  100’e yakın yetenekleri var, ayrıca senin içinde hesaba katılması gereken belirli güçlü ve zayıf yönleri olan 16 çeşit var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir