Cyberpunk 2077’yi Alan Herkes Aynı In-Game Content’e Sahip Olacak!

CD Projekt Red, “Herkes Herşeye Erişebilecek” diyor.

Cyberpunk 2077, bir Collector’s Edition ve birçoğu ekstra içeren bir ön sipariş da dahil olmak üzere birkaç farklı satın alma seçeneğine sahip. Ancak bunlardan hiçbiri, Night City’de dolaşmaya başladığınızda kullanabileceğiniz ekstra şeyler vermeyecek. Twitter’da sorulduğunda, CD Projekt Red oyun içi bonusların özel olarak yapıldığını açıkladı.

Cyberpunk 2077 Twitter hesabı “Hayır, bunu yapmayız” dedi. “Oyunu alan her kişi, oyun öncesi veya 2 yıl sonra, siparişleri önceden alanlardan alırlarsa da, aynı oyun içi içeriğini alır.” bu konuşma Reddit’e gerçekleşti.

Piyasaya çıkmadan oyunu satın almak, V için yeni ve güzel bir ceket çıkarmayacak, ancak aynı zamanda fazladan teçhizat ya da misyon içeren satın alma seçenekleri olmayacağını da öne sürüyorlar. Bununla birlikte, DLC’nin ve muhtemelen genişlemelerin olacağını biliyoruz.

CD Projekt Red, The Witcher 3’te benzer bir yaklaşım sergiledi ve tüm oyuncular için yeni görevlerle birlikte birçok DLC yayınladı. Sadece genişleme paketiyle birlikte satın alınabilecek bolca içerik çıktı ve daha sonra GOTYE’nda bir araya getirildi.

Ön sipariş bonusları genellike çok şey içerir ancak oyun bitmeden önce bir oyunu satın alma riskine değmeyebilir, ama en azından bu kez bir şey kaçırmayacağınızı bilerek rahatça bekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir