İstegelsin ve BiSU Güçlerini Birleştirdi

“Çoksüpermarket” sloganıyla İstanbul’da hizmet veren online platform istegelsin ve 30 farklı marka arasından su siparişi vermeyi sağlayan mobil uygulama BiSU teknolojik iş ortaklığına gitti. Bu iş birliği sayesinde istegelsin’in zengin ürün gamına BiSU uygulamasının yeni online market servisi Bi’market’ten de ulaşılabilecek.

Günlük yaşamın koşuşturmacası içinde zamanı kısıtlı olan şehir insanının hayatını kolaylaştıran online market istegelsin faaliyetlerine bir yenisini ekledi. Akıllı telefon üzerinden 30 farklı marka arasından, damacana, cam damacana, pet su gibi farklı boylarda ve çeşitlerdeki ürünlerden su siparişi vermeyi sağlayan mobil uygulama BiSU ile teknolojik iş ortaklığına gitti. Bu ortaklık sayesinde BiSU uygulaması içinde online market servisi olarak konumlanan Bi’market ile istegelsin’in zengin ürün gamına kolaylıkla ulaşılabilecek. Kullanıcılar BiSU’dan istedikleri marka damacana su siparişi verirken istegelsin ürünlerini de görebilecek ve tek bir uygulama üzerinden sipariş verebilecek. Sepetteki ürünler en kısa sürede kullanıcının adresine gönderilecek.

Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin’de 180 farklı şirketten binlerce ürün yer alıyor. istegelsin kullanıcıları sebze-meyveden, deterjana; kozmetikten, kırtasiye ürünlerine kadar hemen her ihtiyacını karşılıyor.

Ürün gamı genişliyor

İstanbul’un yüzde 98’inde faaliyet gösteren istegelsin, 800 bin indirilme sayısı ve 200 bin aktif müşteriye sahip bulunuyor. Her geçen kullanıcı sayısını artırmayı hedeflediklerini belirten istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım, “İş modelimiz normal bir süpermarketten farklı olarak sadece fiziksel anlamda bir mağaza açmamak üzerine kurulu. Ürün portföyümüzde halihazırda 6 bin 500 çeşit ürün bulunuyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğimiz artmaya devam edecek. Çeşitliliğimizi gıda ve gıda dışı tüm ev ihtiyaçlarının yüzde 90’ını karşılayacak hâle getirmek istiyoruz. İstanbul’da mevcutta yedi dağıtım merkezimiz bulunuyor. Önümüzdeki dönemde planlarımız arasında 10 büyükşehirde daha faaliyete geçmek var.” dedi.

 

 

istegelsin hakkında:

Market alışverişinin zaman kaybetmeden, kolayca yapılmasını sağlayan istegelsin, Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir markalarının ürünlerine süpermarket fiyatlarıyla ulaşılmasını sağlıyor. App Store ve Google Play’de bulunan uygulamasıyla, yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatan istegelsin, soğuk hava depolarında saklanan meyve, sebze ve etleri soğuk zincir kırılmadan, istenen saatte kapıya kadar teslim etme avantajı sunuyor. Yüzlerce marka, binlerce çeşitten oluşan geniş bir ürün portföyüne sahip olan istegelsin, kullanıcılarına; alternatif ürün seçimi, stok sorunu, son kullanma tarihi gibi problemlerin yaşanmadığı hızlı ve kolay bir market alışverişi tecrübesi yaşatıyor.

BiSU hakkında:

2015 yılında hayata geçen BiSU projesi, kariyerlerine kendi girişimleri üzerinden devam etmek isteyen Ergin Üner ve Ozan Alptekin’in kurup geliştirdiği bir teknoloji şirketi. İki çocukluk arkadaşı olan Üner ve Alptekin, geliştirdikleri tek tuş teknolojisiyle, su siparişi konusunu birleştiren bir projeyle yola çıktılar. Müşteriler için herhangi bir ek masraf getirmeyen BiSU, 30’dan fazla marka arasından seçim yapıp kolayca su sipariş vermenizi sağlıyor. Önce İstanbul’da yola çıkan uygulama, halihazırda 29 ilde servis veren, 1 milyon indirmeye sahip bir uygulama ve ayda yaklaşık 5 milyon L su iletimine aracılık ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir