LG, Huawei’yi ve ABD’yi Twitter’da yasakladı.

LG, Huawei’yi ve ABD’yi Twitter’da yasakladı.

Huawei son zamanlarda oldukça zorlu bir zaman geçiriyor ve belirli markaların meraklıları durumdan zevk alırken, daha sonra ortaya çıkabilecek ciddi sonuçlardan dolayı çok az insan gülüyor.

 

Durum değişmeden devam ederse, bu hafta potansiyel olarak Huawei’nin akıllı telefon işi için sonun başlangıcı olabilir .
Açıkçası, rakip üreticiler için potansiyel bir büyüme fırsatı olabileceğini kanıtladı.

Huawei şu anda ikinci en büyük akıllı telefon markası ve küresel pazarın % 20’sini temsil ediyor. .

Tüm bunlara rağmen, LG’nin Güney Koreli markası , şirketin Google’layıllardır güçlü bir hale geldiği güçlü ilişkilerini” vurgulamak için bugün erken saatlerde Twitter’a girdi .
Ayrıca Google Asistan’ın en iyi arkadaşı olduğunu sorduğu bir ekran görüntüsünü de içeriyordu. Asistanın cevap vereceği “Ben fazla ileri olmak istemiyorum, ama sanırım sen ve ben çok iyi anlaşıyoruz”.

Doğal olarak, bu tweet, yorumlamaya açık bırakılan çok şey bırakıyor. Ya yanlış zamanda kaydedilmiş önceden planlanmış bir pazarlama hareketi olabilir ya da Huawei’nin Google’da ilerlemeyle iş yapamaması nedeniyle gereksiz bir kaydırma olabilir . Ancak, ikincisi olduğu ortaya çıkarsa, LG muhtemelen online pazarlama stratejisini yeniden düşünmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir