Call of Duty: Mobile için Battle Royale modunu açıkladı.

Call of Duty: Mobile için Battle Royale modunu tanıttı.

Activistion’un birkaç ülke için Call of Duty: Mobile beta uygulamasını başlatmasından bu yana sadece birkaç gün geçti ve yayıncı şimdi bir sonraki önemli duyurusu ile yaklaşmakta olan oyunun etrafında yükselmeye başladı.

Call of Duty: Mobile, Call of Duty oyunlarındaki diğer Battle Royale deneyimlerinden farklı olarak benzersiz bir deneyim sunması beklenen bir Battle Royale moduna sahip olacak.
Bunun anlamı, Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout modu ile yaklaşmakta olan Duty Call: Mobile’in Battle Royale modu arasında çok az benzerlik olduğudur.

Uzun lafın kısası, işte Call of Duty: Mobile için yeni çıkan Battle Royale modunun ana özellikleri . İlk olarak, tek savaş Royale haritasında 100 oyuncu oynayabilir .
Şu anda tek, iki ve dört kişilik takımlar test ediliyor. 

Ayrıca, oyuncular her biri kendi yetenek ve becerilerine sahip olan ilk altı sınıftan birini seçebilecekler.
Oyun kuralları Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout haritasına özgüdür; bu, oyuncuların yukarıdan düşeceği, silah ve teçhizat bulacağı, zeminde hayatta kalacağı ve maçı kazanmak için hepsini ortadan kaldıracağı anlamına gelir. 

Ayrıca, geliştiriciler oyunun üçüncü veya birinci şahıs bakış açısıyla oynanabileceğini doğruladı, ancak maç başlamadan önce buna karar vermeniz gerekecek.
Call of Duty: Mobile Battle Royale modu hakkında başka tonlarca bilgi var, bu yüzden daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Activision’ın duyurusunu kontrol ettiğinizden emin olun .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir