macOS beta bize 16-inç MacBook Pro’yu göstermiş olabilir

16 inçlik MacBook Pro söylentisini bekleyenler için daha fazla umutlandırıyor ve dizüstü bilgisayarın macOS Catalina 10.15.1 beta kodunda ortaya çıkabileceği şeylerin görüntüleri zaman geçtikçe ortaya çıkıyor.

Fransız MacGeneration sitesi, mevcut 15 inçlik modellerin simgelerine çok benzeyen simgeleri fark etti. Ekranın etrafındaki çerçeveler daha ince ve her iki dosya adında da bir “16” referansı var.

Bu ince çerçeveler, dizüstü bilgisayar hakkında şimdiye kadar duyduklarımıza uyuyordu. Mevcut renkler, görünüşe göre standart gümüş ve boşluk grisi.

Apple serisinde yeni bir model hakkında söylentiler – ki yine de bir Apple dizüstü bilgisayarında en büyük ekrana sahip olacaktı – tüm yıl boyunca gürlüyordu ve fikir birliği yıl sonuna kadar piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

Kayda değer bir Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni 16 inçlik bir MacBook Pro’nun yolda olduğunu ve yeniden tasarlanan bir görünümle tamamlandığını söyleyerek heyecanla Şubat ayını hedef gösterdi.

O zamandan beri söylentiler ve spekülasyonlar hızlandı. Asya’daki kaynaklar, yeni dizüstü bilgisayarın maliyetini yaklaşık 3.000 $ (Apple’ın muhtemelen uluslararası fiyatları değiştirmesine rağmen) oluyor.

Bezel inceltmenin yanı sıra, Apple caddesindeki kelime, yaklaşmakta olan 16 inçlik MacBook Pro’nun, Apple’ın dizüstü bilgisayarlarında tanıttığından beri çok sorun yaşadığı kelebek klavyesini hendekleyeceği yönünde.

Mevcut MacBook Pro klavyelerinde yaygın yapışkan veya yanıt vermeyen anahtar raporları gördük, bu nedenle Apple’ın biraz daha sağlam bir tasarıma geçmesini istemesi şaşırtıcı değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir