Microsoft, Outlook Android için yeni bir özellik ekliyor

Microsoft, Outlook için Android’e takvimle ilgili yeni bir özellik ekliyor.

Toplantıya geç kalmamanız veya uçuşunuzu kaçırmadığınızdan emin olmak için iki, üç veya bazen dört uygulamayı kontrol etmekten daha sinir bozucu bir şey yoktur. Ajandalarımız için akıllı telefonlarımıza yoğun bir şekilde güvenmeye devam ettikçe, mümkün olduğunca düzenli olmak için her şeye ihtiyacımız var.

İhtiyacınız olan her şeyi tek bir yere koymaya çalışan uygulamalardan biri Microsoft’un Outlook’u E-posta, takvim veya kişiler ya da uygulama, hepsine kolay erişim sağlar. Ve en son güncellemeyle, Outlook uzun zaman önce bir şans vermeye karar vermiş olanlar için daha önemli hale geliyor.

Uygulamayı optimize etmek için performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri içeren normal haftalık güncellemelerden farklı olarak, bu haftaki güncelleme, Outlook kullanıcılarının birden fazla takvimi senkronize etmelerine olanak sağlayan yeni bir seçenek sunar.

Yeni özellik, akıllı telefonlarıyla zaten senkronize edilmiş takvimler ekleyerek kullanıcıların tüm etkinliklerine tek bir yerden erişmelerini sağlar. Yeni özellik yalnızca uygulamanın Android sürümünde mevcut olup, şu anda Google Play Store üzerinden yapmak 12için hazırdır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir