Minecraft Realms Plus aylık abonelik servisi şimdi kullanılabilir

Oyunun aylık abonelik servisi olan Minecraft Realms’in durumu baya kötü idi. Bunu değiştirmek için, oyunculara kendi özel sunucularına, ayrıca Minecraft Marketplace içeriğine ve daha fazlasına erişim sağlayan yeni aylık abonelik hizmeti benzer olan  Minecraft Realms Plus.

Abonelik hizmeti şimdi kaydolmak isteyen oyuncular için yayında. 10 oyunculu serverler için kayıt yaptıran mevcut Minecraft Realms aboneleri otomatik olarak ücretsiz yeni Realms Plus planına yükseltilecektir. Diğer Realms aboneleri otomatik olarak yükseltilmeyeceklerdir, çünkü Mojang, ‘rakamları koyduğunu‘ söylediğini ve bu müşterilere teklif vermenin şirketin kazancı için iyi olmayacağını söyledi.

Tüm Minecraft çeşitleri, yeni Realms Plus planını destekliyor. Bu plandaki oyunculara 50’den fazla Marketplace içeriği ve 10 kişiye kadar birlikte oynayabilecekleri özel sunucu alanı sunulacak. Aboneler mini oyunlar, cilt paketleri, çeşitli dünyalar ve daha fazlasını bekleyebilir.

Şirket, Realms Plus abonelerinin aylık olarak yeni içeriğe erişebileceğini vaat ediyor; Her ayın yeni ilavesiyle ilgili detaylar Minecraft.net web sitesinde verilecektir. Abonenin özel bölgesindeki oyuncular içeriğe ücretsiz olarak erişebilecek.

Mojang, Realms Plus abonelerinin kaydolduklarında Horror House, BOO !, CampCraft, Extreme Sky Block, Foodies ve daha fazlasından anında içerik alacağını söyledi. Realms Plus planı aylık 7,99 $ tutarındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir