Mitele Plus aboneliğinden nasıl çıkılır

Mitele Plus, Mediaset’in futbol da dahil olmak üzere tüm içeriğine erişmek ve reklamsız olarak keyfini çıkarmak için sunduğu seçkin seçenektir. Ancak, hizmetin yeterince ikna etmediği ve bu durumda aboneliği iptal etmeyi düşündüğümüz zamanlar vardır. Ayrıca deneme süresi yoktur, ancak doğrudan aylık veya yıllık ücret ödeyerek girersiniz, istediğiniz aboneliğe bağlıdır.

Çoğu akış platformu, aboneliğinizi iptal etmeyi zorlaştırır ve dahası, şu anda yaşadığımız gibi bir dönemde rekabetin yüksek olduğu yerlerde, minimum değişikliklerin bazı akış platformları ve diğerleri arasında fark yarattığı gibi.

Bu satırlar boyunca Mitele Plus’tan bir kaç basit adımla abonelikten çıkacağız. Cep telefonundan farklı olarak bize sunduğu konfor göz önüne alındığında, bir bilgisayardan yapmanın tercih edilebileceği konusunda uyarmalıyız:

  1. Mitele Plus web sitesine girer ve varsayılan olarak açılmazsa giriş yaparız.
  2. Ana ekranda, çubuk şekli şeklindeki simgeye tıklayın. Bir açılır menüden “Aboneliklerim” seçeneğini bulunuz.
  3. Abonelikler bölümünde, aktif olduğumuz abonelikler görünmelidir. “Aboneliği burada iptal et” seçeneğine tıklayın.
  4. Çıkan iletişim kutusunda “Aboneliği iptal et” i tıklamalıyız.
  5. Aboneliği ödeme süresinin son gününe kadar iptal etmiş olsanız bile Mitele Plus’ın avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Mitele Plus abonelik iptali işlemi fatura döneminin bitiminden en fazla 24 saat önce yapılmalıdır. Aksi takdirde, aboneliğin öngördüğü miktar için tekrar talep edecektir. Bu kadar uzun süre beklemenizi önermiyoruz, ancak aboneliği iptal etmemizi önleyen bazı öngörülemeyen olaylar ortaya çıkabileceğinden, yaklaşık 3 veya 4 günlük bir marj bırakmayı tercih ediyoruz.

Hangi nedenle olursa olsun, Mitele Plus platformunda yaygın olan aboneliği iptal ettiğimizde sorunlar ortaya çıkarsa, onlarla e-posta yoluyla iletişim kurmamız gerekir.

Bu durumda, abonelikten çıkma işlemi hızlı ve zahmetsizdir, çünkü iki basit adımda Mitele Plus premium aboneliğinden çıkmak istedik. Ayrıca, aboneliği iptal etmek istediğiniz zaman hizmete geri dönüş yapamamak anlamına gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir