Samsung telefon kullananlara özel Fortnite skinleri

Kısa süre önce açıklanan Fortnite GLOW skini ve LEVITATE emote‘i şimdi indirebiliriz, ancak Samsung Galaxy telefon modellerinden birine sahip olan oyuncular için erişilebilir. Şirket, bu skini en yeni ve en iyi telefonlarından en eski telefonlarına ve A Serisi cihazlara kadar uzanan çok sayıda Samsung Galaxy cihazları için sunuyor.

Fortnite GLOW kıyafeti ve LEVITATE emote ilk olarak Çarşamba günü bazı Samsung akıllı telefon sahipleri için özel oyun içi öğeler olarak tanıtılmıştı. Skinin tasarımı, daha önce anlattığı Samsung Note 10 ile sunulan şirketin Aura Glow renginden ilham alırken, LEVITATE emoteinin “rekabette” yükselişe geçmesi anlamına geldiğini belirtti.

Söz verildiği gibi, hem skin hem de emote bugünden itibaren kullanılabilir ve dün resmi olarak Samsung Galaxy’ye özel Galaxy iKONIK cilt ve SCENARIO emote‘un yerine geçmiştir. İki yeni ürünü kullanmak için aşağıdaki Samsung cihazlarından en az birine sahip olmanız gerekir:

Samsung’s new Fortnite GLOW skin arrives: Here’s how to get it

– Not10
– Not 10 + / Not 10 + 5G
– S10e / S10 / S10 + / S10 5G
– Not9
– S9 / S9 +
– Not8
– S8 / S8 + / S8 Etkin
– S7 / S7 kenarı / S7 Aktif
– Sekme S6 / Sekme S4 ​​/ Sekme S3 / Sekme S3 Wi-Fi
– A9 / A70 / A80 / A90

Bu modellerden birine sahip olduğunuzu varsayarak, Fortnite Mobile’ı Galaxy Game Launcher veya Galaxy Store‘dan cihaza indirmeniz gerekir. Bir kere indirildikten sonra, oyuncular oyuna Epic hesaplarıyla giriş yapmalıdır (veya varsa yeni bir hesap oluşturmalıdır). Fortnite GLOW kıyafeti, oyunun Item Mağazasında Sınırlı Zamanlı Teklif olarak görünecektir. Hesabınıza bir kredi kartı eklemeniz istenebilir.

GLOW kıyafeti ve emote 31 Aralık’a kadar sürdürebilir; oyuncular ayrıca bir arkadaşına hediye olarak gönderme seçeneğine de sahipler. Her zaman olduğu gibi, eşyalar müzik çaların dolabında bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir