Need For Speed’in yeni oyunun adı ve fiyatı sızmış olabilir

Need for Speed ​​2019, bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri ve yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bununla birlikte, bir Alman web sitesinde, oyunun yayınlanmasından çok önce, resmi adı da dahil olmak üzere, bazı detaylar sızdırıldığı bildiriliyor.

Alman oyun sitesi Gameware, Need for Speed ​​2019’i mağazasındaki listeye ekledi. Listeye göre, oyunun adı “Need for Speed: Heat” olacak. Oyunun ön siparişleri sadece Xbox One ve PlayStation için listelenmiş durumda. Oyun için listelenen fiyat 67,99 €. Bu fiyat bir çok oyuncu için bir yarış oyunu için yüksek görülecektir diye düşünüyoruz. Gameware, oyunun bilgisayarlara ne zaman ulaşabileceğine dair hiçbir bilgi vermedi.

Bu bilgiler, hayranlar için heyecan verici bir haber olarak görünüyor. Ancak bu bilgilerin doğru olup olmadığı bilinmiyor. EA henüz oyunun resmi adını açıklamış değil. Tabii bunun yanında oyun yapımcılarının bir çok yayıncı ile çalışıp oyun çıkmadan önce görüşlerini almak için oyunlarını test ettirdiği de bir gerçek. Bu nedenle bu bilgiler bir yayıncı tarafından da sızdırılmış olabilir.

Need for Speed: Heat ismi de gerçek bir isim gibi duruyor. Daha önce EA’nın resmi forumunda “Heat Up” başlığı ile bir geliştirici bir yazı yayınlamış, ancak oyunun E3 2019’a yetişemeyeceğini bildirmişti. Belki de o oyun Need For Speed: Heat’dir.

Öte yandan, sahte olabileceğine dair kanıtlar da var. Alman sitesi tarafından kullanılan fotoğraf, son dönemlerdeki mobil yarış oyunları için kullanılan görsellere çok benziyor. Ayrıca oyunun asıl adı yerine yer tutucu bloğunda “Need For Speed 2019” yazıyor.

Ancak, bir Reddit kullanıcısı listenin (doğru olsa bile) pek bir fark yaratmayacağını ve sızıntının gerçekten gerçek olabileceğini belirtti. Redditor, “Bir çok internet üzerinden oyun satan sitenin, perakendeciler için kutuların üzerine uygun şekilde fotoğraf bastırabilmeleri için, oyunların orijinal fotoğrafları yerine bu tür basılması kolay ve boyutları doğru fotoğraflar koyduğu bir gerçek.” dedi.

Bu bilgileri baz alarak konuşacak olursak, bu sızdırılan bilgiler bizlere bir kesinlik sunmuyor. Ancak yine de dikkate değer öğeler bulunduruyor. Zaten çok kısa bir süre içinde, Ağustos ayında Almanya’da yapılacak Gamescom 2019 etkinliğinde Yeni Need For Speed oyunu ile tanışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir