'Old School Runescape ' oyunu artık mobilde

Old School Runescape’in oyunun 260 milyon kullanıcı sayısından fazla oynandığını ve dünyanın en büyük ve en popüler MMORPG’lerinden biri olduğunu biliyor muydunuz?
İşte bu popüler oyun 30 Ekim 2018 tarihinde mobil cihazlara gelerek oyuncularıyla buluştu. Üstelik oyunu mobil cihazlardan oynayan oyuncular, PC’de oynayan oyuncularla bir arada oynayabilecekler, yani oyunun tam çapraz platform desteği de bulunacaktır.
Jagex’in oyun firmasının yaptığı  Old School Runescape’in mobil cihazlarda kullanılacağını duyurmasından bir yıl sonra, sevgili MMORPG nihayet iOS veya Android akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak indirilebiliyor hale geldi. Old School Runescape’in mağaza sayfalarından indirebilirsiniz. Oyunun Android sayfasına buradan, iOS sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ağaçları kesmek ve fantezi dünyasında canavarları öldürmek için çok fazla zaman harcıyorsanız, artık hareket halindeyken oyununuza devam edebildiğinizi ve platform arasında kolayca geçiş yapabileceğiniz çapraz platform desteğiyle oynayacağınızı bilmekten memnuniyet duyarsınız.
Telefonunuzdaki Old School Runescape oyununu oynamak için, iOS 10 veya daha yenisine veya Android 5.0 veya daha yeni bir sürüme sahip olmanız gerekir.
Old School Runescape Kayıt ol ve hemen heyacana katıl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir