Pixel 4 kamera ve ekranına, Google’ın en son yamaları ile iyileştirmeler geliyor

Yeni Pixel 4, ilk güncellemesini Google’dan yeni aldı ve telefonun öne çıkan özelliklerinden ikisini daha iyi yapması gerekiyor. Yamalar arasında Google, “Pürüzsüz Ekran iyileştirmeleri” ve “Kamera Kalitesi iyileştirmeleri” nden bahsediyor.

Güncelleme, Android’i güncelleyerek Pixel 4’ünüz için alabileceğiniz Kasım güvenlik düzeltme ekinin bir parçası olarak geliyor. Yamaların açıklamaları çok sınırlıdır, ancak umarım dikkate değer bir gelişme olacaktır. Ekran ve kamera geliştirmelerine ek olarak, Xbox Bluetooth denetleyicisi eşlemesi artık Pixel 4 ve tüm Google telefonları için Pixel 2’ye geri desteklenmektedir.

Pixel 4 ve Pixel 4 XL’deki kameralar zaten inanılmaz derecede yetenekli. Birden fazla sensörü farklı lenslerle ve AI algoritmalarını görüntü işleme için birleştirerek, ideal olmayan koşullarda bile çarpıcı fotoğraflar oluşturabilirler. Google’ın yeni astrofotografi modu Pixel 4’le birlikte başlamamıştı, ancak kameraları destekleyen yazılımlar tamamlandı. Yamanın burada büyük gelişmeler sağladığını görmemiz daha az olası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir