Plants vs Zombies: Battle for Neighborville PC, XBOX ve PS’ ye geldi

Oyun, hayranlarına 3D zombilerin ve bitki tabanlı savaşçıların en son taksitlerini veren ikinci Garden Warfare ünvanını takip ediyor. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir olmakla beraber oyuncuların serbest dolaşabileceği üç bölgeyi, ayrıca bir düzineden fazla kişiselleştirilebilir karakter sınıfını, yarım düzine çevrimiçi oyuncu modunu ve daha fazlasını içeriyor. Ancak bu uygulamalardan farklı olarak, konsol başlıkları üç boyutludur ve benzersiz katlamalarla çevrimiçi çok oyunculu savaşların yanı sıra yükseltilebilir karakterleri de içerir. Neighborville Savaşı’nda oyuncular, yeni bir sosyal bölge olan Giddy Park’ın yanı sıra Funderdome’daki 4v4 Savaş Arenası ve diğer beş çevrimiçi çok oyunculu moddan yararlanabilirler.

Imp ve Mech, Soldier ve Peashooter gibi Garden Warfare’in en popüler karakterleri geri döndü, ayrıca 80’li yılların Action Hero adlı yeni bir zombi sınıfı ve Snapdragon, Acorn, Meşe ve Space Cadet gibi yarım düzine yeni karakter var. Yeni Giddy Park’ta “hafif” çok oyunculu savaşlar sunuluyor, ayrıca iki serbest dolaşım bölgesi ve Neighborville Şehir Merkezi var.

Önceki oyunda olduğu gibi, oyuncular serbest dolaşım bölgelerinde görevleri tamamlayabilir. Oyun, her karakterin benzersiz yeteneklerini test etmek için bir hedef aralığı olan Mount Steep ve Weirding Woods’u ve daha fazlasını içerir. Bunun ötesinde, EA, bu ay oyuncuların benzersiz zorluklara ve tematik ödüllere erişebilecekleri “Doom Festivali” ile bu ay başlayacak olan oyuncu etkinlikleri için ümit vaat ediyor.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville in Standard Edition (39,99 $) ve Deluxe Sürümü (49,99 $) sürümleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir