Pokémon Masters Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Pokémon Masters Nedir?

Pokémon Masters, Japon geliştiricisi DeNA’dan gelen tek oyunculu bir mobil oyun. Çeşitli Pokémonları toplamak ve tesviye etmek yerine, öncelikle Pokémon eğitmenlerine ve tek bir Pokémon ile ilişkilerine odaklanır.

Pokémon Masters’ın çıkış tarihi ne zaman?

Pokémon Masters’ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak 2019 Yazında geliyor. Yakında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin.

Pokémon Masters nerede gerçekleşir?

Pokémon Masters, Pokémon evreninin bir yerinde, yapay Pasio adasında gerçekleşir. Eğitmenler ve dünyanın dört bir yanından gelen favori Pokémonları Pokémon Masters Ligi için adada toplandı.

Pokémon Masters’ta neler yaparsınız?

Diğer Pokémon oyunlarının aksine, Pokémon Masters, diğer eğitmenlerle tanışmak ve arkadaş olmakla ilgilidir. Her bir antrenörün tek bir Pokémon’u vardır ve Pokémon Masters Ligi’nin zirvesine çıkmak için üç antrenörden oluşan bir takım ve Pokémon’u kurmanız gerekir.

Pokémon Masters ücretsiz oynanır mı?

Pokémon Masters, başlatmak için ücretsizdir, yani oyunun bir kısmı (veya tamamı) ücretsiz olacaktır, ancak bazı uygulama içi satın alımlar ilerlemeyi hızlandırabilir.

Pokémon Masters’taki dövüş nasıldır?

Pokémon Masters’da mücadele gerçek zamanlıdır. Üç Pokémon antrenöründen oluşan ekibiniz ve Pokémon’ları bilgisayar rakibi tarafından kontrol edilen diğer üç takıma karşı karşıya. Eğitmenler ayrıca Pokémon’larını canlandıran veya iyileştiren yetenekleri kullanarak harekete geçebilirler.

Pokémon Masters çevrimiçi çok oyunculu mu?

Hala erken günler, ancak şimdiye kadar arkadaşlarla savaşmak için çevrimiçi bir mod belirtisi göremedik. Yakında kesin olarak öğreneceğiz.

Pokémon Masters Pokémon Go ile bağlantılı mı?

Şimdiye kadar gördüğümüzden değil. DeNA’nın yeni oyunu, Niantic’in hit AR oyunu ile hiçbir bağlantısı olmayan kendi canavarı gibi görünüyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir