Pokémon Sleep nedir?

Pokémon Sleep, Niantic ile paralel olarak Select Button tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır.Mobil AR oyunu Pokémon Go yaratıcıları bir oyun olarak adlandırılmıyor ve bunun bir uyku izleme uygulamasına tam gelişmiş bir mobil Pokémon oyunundan çok daha yakın olduğunu belirtiyor.

Uygulamanın resmi açıklaması ilginç birkaç öğeyi içeriyor. “Pokémon Sleep, bir oyuncunun uykuya dalmasını ve uyanma zamanının oynanışı etkileyerek uykuya dalmayı eğlenceye dönüştürmeyi hedefliyor” diyor.

Bu aşamada uygulama hakkında pek fazla şey bilinmemekte ve Pokémon Şirketi daha sonraki bir tarihte bununla ilgili daha fazla ayrıntı göstereceğini söyledi.

Uygulamanın gece uykunuzu izleyeceği ve size uyku zamanlamanızın süresi ve düzenliliği gibi belirli uyku hedeflerine bağlı olarak puan vereceği açıklamasından alabiliriz.

Şimdi, Pokémon’u izlemenin yanı sıra uykunuzu izlemeye yardımcı olabileceği ve ilgili “uyku bilgilerini Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuza gönderebileceği” söylendi.

Bu uygulamayı telefonunuzda kullanabilmeniz için bu cihaza ihtiyacınız olup olmadığına dair şu an kesin değil. Bunun böyle olmadığını umarız, ancak kesin olarak ne zaman bildiğimizden sizi haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir