Protector Animset İncelemesi

Bugün sizlere birçok oyun geliştiricinin hoşuna gidebilecek bir asset ile sizlerin karşınızdayız. Birçok oyun geliştiricinin korkulu rüyalarından biri de animasyonlardır. Pek çok alanda özelleşmiş animasyonlar vardır. Bugün ise sizlere savaş animasyonları konusunda odaklanmış bir paket olan Protector_Animset’ı sizlerle inceleyeceğiz.

Öncelikle WM_Amimset5 tarafından Unity Assetstore da yayınlanan Protector_Animset 1, Unity 2018.4.14 sürümü veya üzerindeki sürümlerde sıkıntısız çalışabiliyor. Paketin içeriğine gelirsek bir savaş eyleminde bulunması gereken animasyonlar bolca bulunmakta. Paketin içinde 24 adet infaz animasyonu ve örneği, 58 adet savaş animasyonu, 15’er adet normal ve kaçınma animasyonu, 36 adet vuruş animasyonu ve son olarak 46 adet hareket animasyonu bulunmakta.

Paket içinde animasyonları bulunan üç temel silahın (basit kılıç, gürz ve kalkan) kendileride bulunmakta. İncelemeye son söz eklemek gerekirse oyun geliştiriyor ve savaş animasyonlarına ihtiyacınız varsa Protector_Animset’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir